ISBN

ISBN

9788378896241: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/admiralowie-walter-r-borneman-175362u

Cena:


Owoc granatu. Dziewczęta wygnane

Autor: Maria Paszyńska

Lato 1939 roku. Kresy. Elżbieta i Stefania. wchodzące w dorosłość bliźniaczki. spędzają beztroskie wakacje w dworku dziadków. Sielankową atmosferę przerywa warkot niemieckich samolotów. Wkrótce ze wschodu nadciąga kolejne zagrożenie: Armia Czerwona. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie. Dziewczęta nie przypuszczają nawet. co szykuje dla nich los i jaką cenę przyjdzie im zapłacić za każdy dzień życia.

Pierwsza część trylogii „Owoc Granatu” to opowieść o miłości. rodzinie. wierności i odpowiedzialności. zawsze i pomimo wszystko. Oparta na faktach wstrząsająca historia wygnanych kobiet. których tułaczy szlak wiódł z Rzeczypospolitej przez Syberię aż na Bliski Wschód.

Wydawnictwo: Książnica

Cena:


Dziś jak kiedyś

Autor: Izabella Frączyk

Aleksandra to świeża rozwódka. Widok twarzy byłego męża nie należy do najmilszych. By go więcej nie spotykać. rezygnuje z dotychczasowej pracy. w której mijali się codziennie. O nową nie jest tak łatwo. ale od czego ma się koleżanki i notesy pełne kontaktów. Z pomocą przychodzi najlepsza przyjaciółka i proponuje posadę w ulokowanej na prowincji starej wytwórni win. Wizja sielankowego spokoju. biurowej posady i rabatu na dobre trunki jest bardzo kusząca. Ola długo się nie zastanawia. bo ma nadzieję zebrać tam siły. aby wrócić do gry w wielkim mieście. Na miejscu okazuje się. że wytwórnia win to nic innego jak fabryka jednych z najtańszych jaboli. a miasteczko zatrzymało się w głębokim PRL-u i ukochane najdroższe buty muszą wylądować w szafie. Tylko kto powiedział. że życie za rogi łapie się tylko w wielkim mieście?

Izabella Frączyk (ur. 1970) – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała książki: ‚Pokręcone losy Klary’ (2010). ‚Kobiety z odzysku’ (2011). ‚Koniec świata’ (2014). ‚Jak u siebie’ (2014). ‚Siostra mojej siostry’ (2015) i ‚Do trzech razy sztuka’ (2016). ‚Wszystko nie tak’ (2018) wszystkie ciepło przyjęte przez Czytelniczki. W 2017 roku na rynek trafił trzytomowy cykl ‚Stajnia w Pieńkach’. W 2018 roku ukazał się jej nowy cykl ‚Śnieżna Grań’: ‚Za stare grzechy’ i ‚Pół na pół’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


EPUB.MOBI

184962: 4.49

https://woblink.com/product-publication/download/184962/epub

:

Cena:


ISBN

9788378896241: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/admiralowie-walter-r-borneman-175362u

Cena:


Mężczyzna w brązowym garniturze

Autor: Agata Christie

Anna marzy o przygodzie. Gdy przypadkiem zostaje świadkiem śmierci mężczyzny. temperament dziennikarza śledczego każe jej wyruszyć w rejs do Afryki. Wśród ekscentrycznych pasażerów statku może być morderca. ale nikt nie jest tym. za kogo się podaje. Podczas podróży Anna wpada w sam środek brylantowej afery. potem afrykańskiej rebelii. a mężczyzna w brązowym garniturze dziwnie często pojawia się na jej drodze…

Powieść awanturniczo-przygodowa w egzotycznej scenerii (echa podróży Agaty Christie) z pochwałą kobiecej niezależności.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


Naznaczeni śmiercią

Autor: Veronica Roth

Na jednej z planet w odległej galaktyce żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Losy Cyry i Akosa splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom. obsesjom. wyobrażeniom. Naznaczeni śmiercią. naznaczeni stratą. Wyzwoleni przez miłość.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 38mark twain pamiętniki adama i ewy, kolorowanka gra o tron, strategia błekitnego oceanu, słódź, ibuk uek, brzydki zły szczery, ewa trzebińska, rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów w procesie edukacji wczesnoszkolnej pdf, dom jętki, ebook kup, potencjał przedsiębiorstwa definicja, marquez sto lat samotności, zagadki kryminalne panny fischer…