Rok w Poziomce

Rok w Poziomce

Autor: Katarzyna Michalak

Ewa miała Wielkie Marzenie: mały biały domek pod lasem. nad rzeką. Książę z bajki też by się przydał. Życie jej jednak nie rozpieszcza… Dramatyczna przeszłość nie pozwala zaufać ani sobie. ani innym.

Pewnego dnia przyjaciel wyciąga do dziewczyny pomocną dłoń. stawiając jednak pewien warunek: w ciągu trzech miesięcy wydaj bestseller. Proste. prawda? 

Nie dla Ewy. która ma wrodzony dar do wpadania w tarapaty. remont ruiny. która kiedyś będzie jej domem. kota i dwa lekko zwariowane psy. a do tego na horyzoncie pojawia się właśnie kandydat na księcia. A nawet dwóch.

Kto inny dawno by się poddał. ale Ewa dla Wielkiego Marzenia uczyni wszystko. Nawet pokocha kogoś. kogo powinna znienawidzić…

Rok w Poziomce to jedna z najbardziej cenionych przez czytelniczki powieści Kat

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Latarnik

Autor: Henryk Sienkiewicz

Latarnik – nowela Henryka Sienkiewicza. która po raz pierwszy ukazała się w ‚Niwie’ w 1881. Uchodzi za jedną z najlepszych polskich nowel. Przedstawia historię Skawińskiego. polskiego emigranta politycznego. który obsługiwał latarnię morską położoną na wyspie.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 2.9


Wyroby. Pomysłowość wokół nas

Autor: Olga Drenda

Betonowe przydomowe grzybki. łabędzie z opon. rycerze i dinozaury z nakrętek i śrubek. galanteria religijna – to. co dla jednych jest nieinteresującym wykwitem bezguścia i szmiry. dla Olgi Drendy stanowi fascynujący materiał do badań nad polską innowacyjnością. Autorka. nawiązując do najlepszych tradycji rodzimej antropologii. w wernakularnej twórczości dostrzega przede wszystkim nieskrępowaną wyobraźnię. swobodne podejście do norm estetycznych i religijnych. szczyptę sentymentalizmu i przemyślność. Tropiąc wytwory pomysłowości. zarówno te z okresu PRL-u. jak i całkiem współczesne. Olga Drenda podróżuje po Polsce. odwiedza kolekcjonerów i twórców zwykłych-niezwykłych przedmiotów. Wyroby to świeże spojrzenie na zjawiska. które jedni chcieliby wyrugować z naszej przestrzeni publicznej. a inni uważają za niegodne uwagi.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 35


ISBN

9788381258098: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/zasady-magii-alice-hoffman-danuta-gorska-170560u

Cena:


8 najwspanialszych tragedii

Autor: William Shakespeare

William Shakespeare (1564–1616) jest powszechnie uznawany za jednego z najwybitniejszych angielskich dramaturgów oraz reformatorów teatru. Napisał trzydzieści osiem sztuk. z czego około jednej czwartej to tragedie. Tragedie mistrza ze Stratfordu w naturalny sposób stanowią przeciwieństwo jego komedii. Autor. który często pozostaje wierny wzorcom klasycznym. stawia swoich bohaterów w sytuacjach bez wyjścia. ukazuje ich słabość wobec trudności losu. W utworach tych niebagatelną rolę odgrywają monologi. w których bohaterowie zadają pytania o sens istnienia. Nawołują tym samym publiczność do refleksji nad stawianymi przez nich problemami. W multibooku znalazło się 8 najwspanialszych tragedii autora. takich jak: „Tytus Andronicus”. „Romeo i Julia”. „Juliusz Cezar”. „Hamlet”. „Otello”. „Król Lear”. „Makbet” oraz „Tymon Ateńczyk”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46


Jego krwawe zamiary

Autor: Graeme Macrae Burnet

Finalista Nagrody Bookera!

Thriller psychologiczno-sądowy. Jedna z najważniejszych powieści grozy ostatnich lat.

Szkocja. 1869 rok. W zapomnianej przez Boga i ludzi osadzie zostaje popełnione potrójne morderstwo. Do winy przyznaje się siedemnastoletni Roderick Macrae. Czy rzeczywiście jest odpowiedzialny za zbrodnię. Co mogło sprawić. że postanowił zrealizować swe krwawe zamiary?

Czarujące. mroczne i genialnie napisane.

„The Sunday Times”

Porywająca. złowieszczo intrygująca i inteligentna powieść!

„The Times”

Piekielnie dobra książka. w pełni zasługująca na zainteresowanie. którą przyniósł jej Booker.

„The Guardian”

Niezwykle wciągające studi

38: https://woblink.com/ebook/bramy-kijowa-grzegorz-kochman-177732u

Cena:ewangelia z komentarzem na każdy dzień, znamie lwa, opieka przedkoncepcyjna, przekleństwa staropolskie, snowrunner poradnik, aleksandra lemańska, zaburzenia układu nerwowego, perwersyjna milosc ksiazka, ruru, książka o psie, tusk ksiazka, kanalii, co to jest dark web, orwell folwark zwierzęcy pdf, jakub wędrowycz pdf, www pzwl pl, ghost bride, kosmiczne zachwyty chomikuj…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin