Andromedianki Tom 1

Andromedianki Tom 1

Autor: Dąbrowska Weronika

Sekrety Wszechświata – seria pt. Andromedianki to opowieści. a właściwie pamiętniki Andromedianek. które zaistniały na Ziemi w różnych wersjach jej czasu. w równoległych rzeczywistościach. Zostały one zabrane z macierzystej planety wodnej Tiamat istniejącej w Galaktyce Andromedy. na Ziemię jako bank genetyczny idealnej formy istot ludzkich nieśmiertelnych i samoregenerujących się. Traktowane jak niewolnice dla systemu cywilizacyjnego. który istnieje na różnych wersjach ziemi przyglądają się Ziemi ze swojego punktu widzenia istot wielowymiarowych. Opowiadają o macierzystej planecie Tiamat. o pradawnych systemach istnienia istot ludzkich w połączeniu z naturą. Pokazują metody na uwolnienie się ze zdegradowanej cywilizacji. Oriana. Ariadna i Avi mają symboliczne imiona. Książka ma warstwę fabularn

44.99: https://woblink.com/ebook/jak-przetrwac-kobiety-w-dawnej-polsce-ossowski-karol-201234u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788382260670: Wydawnictwo

Format

4.49: https://woblink.com/ebook/on-boleslaw-prus-197793u

Cena:


De profundis

Autor: Oscar Wilde

“De profundis” to dzieło Oscara Wilde. słynnego irlandzkiego dramatopisarza. prozaika oraz poety czasu modernizmu.

“De profundis” jest dziełem literackim i listem w jednym. List ten powstał podczas odbywania przez Oscara Wilde’a dwuletniego wyroku więzienia. za romans z lordem Alfredem Douglasem. do którego ten wspaniały tekst jest skierowany.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Oczy zachodzące szkarłatem

Autor: Czernek Wojciech

Z dala od cywilizacji. u podnóża gór. wyrósł ośrodek wypoczynkowy. A w nim kilkoro ludzi uwięzionych przez zamieć śnieżną. zdanych tylko i wyłącznie na siebie.

Strach. niepewność i… Morderstwo. Nadchodzi coś mrocznego. coś wyjątkowego… A Ty będziesz na to patrzeć…

Misternie uknuta intryga. przeszłość upominającą się o swoje w najmniej spodziewanym momencie i samozwańczy detektyw. dla którego każda poszlaka jest cenna na wagę złota. Poznajcie Oczy zachodzące szkarłatem i dajcie się wciągnąć do gry o… Życie!

Oglądaj się za siebie. bo nigdy nie wiesz. kiedy trzeba będzie zapłacić za swoje grzechy.

‚Mówi się. że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu. Powieść Wojciecha idealnie wpisuje się w to powiedzenie. bo kiedy głowa rodu ginie w t

:

Cena:


Velvet – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Kiedyś uwiodła cały pluton składający się z około dwudziestu żołnierzy i dowódców różnego stopnia. Wiem. brzmi niewiarygodnie. Tym bardziej. że wszystko zdarzyło się jednej nocy. Wiem o tym z opowieści. słyszałem je z kilku źródeł’.

Czterej mężczyźni w lekko rozchylonych mundurach prowadzą przy kominku intensywną rozmowę. Panuje erotyczna atmosfera. Mówią o kobiecie szpiegu. wysłanej przez wroga. która przekazywała sekretne informacje. Wieść niesie. że aby je zdobyć. używa sztuki uwodzenia. Czterech żołnierzy z fascynacją i pożądaniem szuka odpowiedzi na pytanie. kim jest i jak to robi. Historie o kobiecie i jej seksualnych zdobyczach są niezliczone i bogate w szczegóły.

Jedyne. co o niej wiedzą. to jak ma na imię: Velvet.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:top książki 2020, pożegnanie jesieni, von goethe, nie chcesz wiedzieć, stieg larsson dziewczyna która igrała z ogniem, christina lauren szalona noc pdf, małgorzata terlikowska, chemia kosmetyków, schopenhauer świat jako wola i przedstawienie pdf, czerwona zaraza chomikuj, ody horacego, lem jak ocalał świat, fighting temptation pdf, herezinska, robert cialdini wywieranie wpływu na ludzi pdf, inne teksty kultury, audiobook oskar i róża, witold gradoń…