Do dziewczyn. które czuły zbyt wiele

Do dziewczyn. które czuły zbyt wiele

Autor: Brittainy C. Cherry

Pisane przez niemal dwa lata Do dziewczyn. które czuły zbyt wiele są intymnym i szczerym zbiorem kobiecych emocji we współczesnym świecie. który często pozostaje głuchy i obojętny na uczucia. 

Mówiąc o takich wartościach jak miłość. strata i nadzieja. ‚Do dziewczyn. które czuły zbyt wiele’ jest podróżą ku poznaniu i uleczeniu złamanych serc.

To również list. Do Was. do nich. do nas – do świata. Nieważne. czy jest jasny. słoneczny dzień gdy wszystko wydaje się doskonałe. czy też mroczna. ponura. deszczowa noc. pełna przytłaczającej bezradności. Przeżyjecie to. przetrwacie. czując wszystkie te chwile – i te błogie. jak i te pełne bólu. 

Do wszystkich. którzy nię lękają się uczuć. do odważnych dusz. które wsłuchują się w bicie swoi

35.9: https://woblink.com/ebook/spiewajcie-z-prochow-spiewajcie-ward-jesmyn-142813u

Cena:


Środki transportu

Autor: Magdalena Kicińska

Debiut poetycki Magdaleny Kicińskiej. autorki znakomitej i wielokrotnie nagradzanej książki biograficznej pt. Pani Stefa. współautorki (wraz z Marcinem Dziedzicem) książki Teraz ’43. Losy. laureatki nagrody Grand Press. redaktorki naczelnej miesięcznika „Pismo”.

słowo okamgnienie jest zrostem

podchodzę do ciebie właśnie tak. wrastam

w okamgnieniu. nie wolniej

nie wolno mi inaczej

spłoszyłabym

i nie nawiązalibyśmy tego połączenia

to wszystko to była więc tylko kwestia precyzji złapania się wzrokiem

W swoich wierszach autorka odwołuje się co prawda do wielkiej historii i zbiorowej pamięci. ale w jej liryce najważniejsze są emocje. osobisty. wręcz intymny punkt widzenia i ciekawość świata.

Znamienny głos pokoleniowy. poezja pokazująca delikatność patrzenia na świat generacji trzydziestolatków.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 14.9


Trzech panów w łódce nie licząc psa

Autor: Jerome Klapka Jerome

Trzech panów w łódce (nie licząc psa). oryginalny tytuł angielski Three Men in a Boat (To Say Nothing of the Dog) – humorystyczna powieść angielskiego pisarza Jerome’a K. Jerome’a wydana w 1889 roku. Fabuła utworu obejmuje przygotowania i samą wycieczkę trzech młodych mężczyzn łodzią po Tamizie między Kingston i Oksfordem. a przerywana jest bardzo licznymi anegdotycznymi dygresjami. Powieść do dzisiaj jest uważana za jedno z najlepszych dzieł angielskiej literatury humorystycznej.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 14.5


1

:

:

Cena:


: Virginia Woolf

Legendarny esej Virginii Woolf ‚Własny pokój’ obchodzi w 2019 roku dziewięćdziesiątą rocznicę. Czytając go po latach w tłumaczeniu Agnieszki Graff dowiadujemy się. jak wiele postulatów zapisanych przez brytyjską pisarkę nadal jest aktualnych. O własnej drodze do niezależności opowiadają też sławne Polki: Edyta Bartosiewicz. Joanna Bator. Magda Cielecka. Katarzyna Kozyra. Martyna Wojciechowska. Ewa Woydyłło. Virginia Woolf żyła w innym świecie. ale jej esej nadal pozostaje perłą. Udowadniają ta także rozmowy o nim sławnych i przebojowych kobiet.

Wydawnictwo: eLitera

Cena: 49.9


Miłość w Ustroniach

Autor: Małgorzata Kasprzyk

Wydanie specjalne z okazji Walentynek. Sześć historii miłosnych z sekretami w tle i sześć tajemniczych miejsc. w których spotykają się zakochani. Nie zawsze wszystko jest takie. jak się wydaje i nie zawsze naprawdę ma miejsce romans – niekiedy pozory mylą!

 

Intrygujące miejsca akcji. intensywni bohaterowie i ona – miłość – odmieniana przez przypadki. nadająca barw życiu owych postaci. Ale w historiach opowiedzianych przez Małgorzatę Kasprzyk. miłość wcale nie jest ckliwa jak w tanich romansach. Ta miłość potrafi zrobić krzywdę poprzez fałszywe oskarżenia. żyje w przeszłości starego domu. bywa sumą pewnych przypadków. czy po prostu rodzi się nieświadomie ukryta głęboko w sercu. Miłość w tych opowieściach jest piękna i tajemnicza. delikatna i niezwykle subtel

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


DIABELSKA KORONA

Autor: James Rollins

Ziemia na terenie waszyngtońskiego parku National Mall skrywa przerażający sekret. Przed laty grupa naukowców ukryła tam pewien obiekt. Zrobili to. by uratować ludzkość. Ale to. co kiedyś pogrzebano. może zostać odkopane… Świat nie ma pojęcia. z jak wielkim zagrożeniem przyjdzie mu się zmierzyć. Agenci z Sigma Force podejmują wyzwanie. Czy tym razem śmiertelna zagadka. której korzenie sięgają założenia słynnego Instytutu Smithsona. nie będzie dla nich zbyt trudna? Jaką cenę będzie musiał zapłacić Pierce za uratowanie świata?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


ISBN

9788375258868: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/statystyczna-ocena-znaczenia-sektora-uslug-w-gospodarce-polski-agata-szczukocka-147524u

Cena:nigdy cię nie opuszczę, marcin słoma, maria dąbrowska dzienniki, szkolnik superdziewczyny, ewa brzozowska, monika obrębska, geometria wykreślna, dziewit meller, montefiore simon, libra book, erwin thoma, książka o 2 wojnie światowej, kolej podziemna książka, zegarmistrz wrzeszcz, janusz łyko, zbigniew bielecki, amit goswami, człowiek przy komputerze, włam się do mózgu chomikuj pdf, w obronie syna online, jego orgazm później pdf, zabije, de mello przebudzenie pdf, farmakodynamika janiec…