Sprzedawca

Sprzedawca

Autor: Krzysztof Domaradzki

Prestiżowa praca. wystawne życie. przygodny seks. narkotyki. pieniądze. władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera. konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To także hedonistyczny psychopata. który czerpie przyjemność z dręczenia i wykorzystywania kobiet.

Urodzony sprzedawca i cyniczny manipulant. dla którego liczy się tylko jedno – zwyciężanie. Bez względu na koszty. bez względu na to. ile osób trzeba zgnieść po drodze.

W perfekcyjnie zaprojektowanym życiu Bergera zaczynają się pojawiać rysy. kiedy na trop jego zbrodni trafia dwoje policjantów z Komendy Stołecznej Policji – doświadczona komisarz Maria Falk i starszy aspirant Oleg Gusiew.

Ta książka nie jest typowym kryminałem. To wykorzystująca kryminalną oś fabularną opowieść o wynaturzonej stronie dużego polskiego biznesu. Momentami prześmiewcza i zabawna. momentami przerażająca. Pokazująca przykre konsekwencje przerośniętego ego. nieracjonalnych ambicji. braku etyki w biznesie i życiu. A także szkodliwej wiary w to. że pieniądze. kontakty i pozycja zawodowa gwarantują górnym kilku procentom społeczeństwa większe prawa niż przeciętnej większości.

Krzysztof Domaradzki czerpie garściami ze swojego doświadczenia z pracy w „Forbesie”. największym magazynie ekonomicznym w Polsce. oraz setek rozmów przeprowadzonych z topowymi przedsiębiorcami. Sprzedawca demaskuje warszawskie elity i pokazuje. co tak naprawdę dzieje się w najdroższych apartamentach stolicy.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


https://woblink.com/product-publication/download/204752/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366570160: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/rytual-lowcy-przemyslaw-borkowski-193596u

Cena:


ISBN

9788324075096: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/lukrecja-na-pierwszym-planie-anne-goscinny-magdalena-talar-197096u

Cena:


ISBN

9788711770719: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/w-ukryciu-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-206330u

Cena:


Banki. pieniądze. długi

Autor: Jacek Chołoniewski

System finansowy świata uległ w ciągu ostatnich trzydziestu lat radykalnej. jakościowej zmianie. Pojawił się nowy rodzaj pieniądza – cyfrowy pieniądz bankowy. który już nie jest. jak gotówka. kreowany przez państwowe banki centralne. ale tworzą go z niczego prywatne banki komercyjne. W tej książce przedstawiono konsekwencje tej zmiany. a są one bardzo duże. Niejednokrotnie wręcz szokujące. A przy tym zupełnie nieznane.

Publikacja ta jest przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców. W szczególności będzie ciekawą lekturą dla osób zainteresowanych lub związanych zawodowo z finansami. bankowością. ekonomią. polityką i rynkami finansowymi. Dla spłacających kredyty. dla pracowników banków każdego szczebla. dziennikarzy. polityków. działaczy społecznych. przedsiębiorców. men

44.9: https://woblink.com/ebook/herbatka-z-hitlerem-tim-bouverie-205655u

Cena:trylogia husycka audiobook download, łowca cieni, dee williams, czerwone krzesło audiobook, strategie marketingowe pdf, odessa i hitler w argentynie, visual 2017, o co nas pytają wielcy filozofowie, porozumienie bez przemocy ćwiczenia pdf, bajki robotów stanisław lem, komunikacja niewerbalna w interakcjach międzyludzkich, metodologia badań literatura, gatnar, weź się ogarnij, top książki młodzieżowe, immunologia gołąb, agnieszka merkisz guranowska, katarzyna puzyńska książki, metodologia pracy naukowej zieliński pdf, scrum i nie tylko. teoria i praktyka w metodach agile, czyje jest nasze życie, klawo jadziem…