Z kim tak ci będzie źle jak ze mną? Historia Kaliny Jędrusik i Stanisława Dygata

Z kim tak ci będzie źle jak ze mną? Historia Kaliny Jędrusik i Stanisława Dygata

Autor: Remigiusz Grzela

Kalina Jędrusik. Stanisław Dygat. Uwodziciele. Hipnotyzerzy. Królowie życia.

Byli dla siebie stworzeni. I byli dla siebie przekleństwem.

 

Kalina przez całe życie była wpatrzona w ojca libertyna. który żył w trójkącie z żoną i jej siostrą. Stanisław pod względem obyczajów bardzo go przypominał. Uznany. charyzmatyczny i sporo od niej starszy pisarz zauważył ją na ulicy. gdy był jeszcze mężem innej. Długo szedł tyłem. by nie stracić jej z oczu – bo w początkującej nieśmiałej aktorce o wielkich i smutnych oczach zobaczył materiał na wielką gwiazdę i pierwszą seksbombę polskiego kina.

Dygat wiódł podwójne życie. nie licząc się z nikim. Jędrusik przedsta

33.99: https://woblink.com/ebook/wyznania-sw-augustyn-34048u

Cena:


ISBN

9788394726461: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/bydgostia-tadeusz-oszubski-187208u

Cena:


Materiał ludzki

Autor: Piotr Borlik

Druga po ‚Boskiej proporcji’ część cyklu kryminalnego z Agatą Stec.

Po zakończonym śledztwie w sprawie morderstwa w gdańskim parku Oliwskim w niewyjaśnionych okolicznościach znika główny świadek w sprawie. Komisarz Agata Stec nie ustaje w poszukiwaniach mężczyzny. z którym łączyły ją nie tylko służbowe relacje. Brak efektów w połączeniu z mnożącymi się pytaniami i wątpliwościami popycha policjantkę do podjęcia desperackich kroków.
Tymczasem w niewielkiej wsi na Kaszubach dochodzi do makabrycznego odkrycia. Dwie młode kobiety znaleziono przywiązane do pali pośrodku pola i obrośnięte kwitnącymi powojnikami. Po tym. jak Agata ratuje życie jednej z nich. jej losem zaczyna interesować się brat policjantki. psycholog Artur Kamiński. nie tylko w celu udzielenia pomocy niedoszłej ofierze…

Piotr Borlik ur. w 1986 r. Inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.
Jest mistrzem Holandii oraz laureatem trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Autor cyklu kryminałów z Agatą Stec. którego pierwszy tom nosi tytuł ‚Boska proporcja’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788328711365: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/trzynasty-dzien-tygodnia-ryszard-cwirlej-142362u

Cena:


Sklepik z niespodzianką: Lidka

Autor: Katarzyna Michalak

Lidka nie miała łatwego życia. a jej marzenie o macierzyństwie nie chciało się spełnić. choć bardzo się starała. Całą miłość. którą w sobie nosiła. przelała na swoich czworonożnych pacjentów. Jednak gromadzony latami żal i poczucie niespełnienia dały w końcu o sobie znać. 

Lidka decyduje się na desperacki krok. który może zaważyć na całym jej życiu.

Czy uda jej się zawalczyć o szczęście? 

Czy popełnione przez nią błędy zostaną jej wybaczone? 

Czy los wreszcie się do niej uśmiechnie?

W trzeciej i zarazem ostatniej części Sklepiku z Niespodzianką znów spotykamy się z przyjaciółkami z Pogodnej przy pysznym cieście i aromatycznej herbacie. Uśmiech przeplata się ze łzami. a szczęście z chwilami grozy. 

To

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39gra o tron rr martin, słownik hiszpańsko polski pdf, egzamin gimnazjalny biologia, bycie miłym to przekleństwo pdf, mistrz i małgorzata mobi, mord założycielski, mariusz szczygiel nie ma, halliday resnick, spalony andrzej iwan, leniwa żona sonia bohosiewicz, lenistwo duchowe, jo nesbo nóż audiobook chomikuj, jonathan carroll książki, huxleya, serce tak białe, hashimoto izabella wentz, spisek rewolta, jak czytać ebooki, teoria wszystkiego powstanie i losy wszechświata, violetta rozmowy…