Jeszcze jeden uśmiech

Jeszcze jeden uśmiech

Autor: Magdalena Majcher

Matki feministki kontra Matki Polki kury domowe. Ekomamy w kontrze do klientek McDonalda. Matki pracujące przeciwko pełnoetatowym mamom.

Kariera czy dziecko? Poród naturalny czy cesarskie cięcie? Pierś czy butelka? Współczesnym kobietom nie żyje się lekko. ale każda z nich uważa. że ma ładniejsze mieszkanie. lepszego męża i grzeczniejsze dzieci niż koleżanka.Monika. Karolina. Olga i Agnieszka spotykają się w kawiarni dla mam z dziećmi. Każda z nich próbuje przekonać pozostałe. że jej sposób na życie jest najlepszy. Do czasu…Kiedy dziecko jednej z nich poważnie zachoruje. stają w jednym szeregu. żeby ratować życie dziewczynki. Bo przecież są matkami!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


Medytacja to nie to. co myślisz. Dlaczego uważność jest tak istotna

Autor: Jon Kabat-Zinn

Mindfulness to pierwszy krok do bycia sobą

Jeden z najwspanialszych nauczycieli mindfulnessu. jakiego kiedykolwiek spotkasz.

Jack Kornfield

Jon Kabat-Zinn to jeden z pionierów światowego ruchu mindfulness. powszechnie znany popularyzator medytacji i płynących z niej korzyści. Miliony ludzi na całym świecie podejmują dziś formalną praktykę medytacji uważności. Czym jednak jest medytacja? Dlaczego warto jej spróbować i w jaki sposób doskonalić tę umiejętność?

W dzisiejszym świecie medytacja to zajęcie. które wymaga prawdziwej odwagi. a zanurzenie się w świadomości jest tak naprawdę przejawem troski. Medytacja to nie to. co myślisz jest odpowiedzią na wszystkie dręczące Cię pytania i dowód na to. jak istotna jest praktyka uważności.

Dr Jon Kabat-Zinn jest emerytowanym profesorem medycyny. inicjatorem programu redukcji stresu opartego na uważności (MBSR) oraz założycielem Centrum Badań nad Zastosowaniem Uważności w Medycynie. Opiece Zdrowotnej i Społeczeństwie na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Massachusetts. Jest autorem licznych bestsellerów. takich jak Życie. piękna katastrofa. Gdziekolwiek jesteś. bądź. Uważność dla początkujących. Wraz z żoną Mylą napisał poradnik Dary codzienności. Podręcznik świadomego rodzicielstwa.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


https://woblink.com/product-publication/download/33943/epub

1:

:

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo M: Format

6947

https://woblink.com/product-publication/download/6947/epub: 1

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/19160/epub

1:

:

Cena:


Dalej na czterech łapach

Autor: Dorota Sumińska

Z miłością do świata. psa. kota. dziecka i faceta

Kontynuacja bestsellerowej Autobiografii na czterech łapach.

Dom pełen kochających się ludzi i ocalonych zwierząt. Miejsce. w którym rodzą się wspaniałe pomysły na książki. na życie i na  to. jak poprawić świat. Dorota Sumińska opowiada o swoich pasjach. podróżach. o nowo poznanych  ludziach i zwierzętach…

Wymarzone siedlisko pod lasem. gdzie mieszka Autorka. ma swoje legendy i dobre duchy. które strzegą ludzi i zwierzęta. Domownicy maja swoje rytuały i tajemnice. Tu się żyje. pracuje. podróżuje i powraca. Tu powstają projekty ochrony przyrody. ginących gatunków. akcje społeczne na rzecz zwierząt i wyjątkowy pomysł resocjalizacji więźniów przez opiekę nad bezdomnymi psami. Drugim domem Doroty Sumiński

7.36: https://woblink.com/ebook/oliwer-twist-karol-dickens-21808u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/19160/epub

1:

:

Cena:śniadanie z kangurami, autorka chaty wuja toma, percy jackson i morze potworów pdf, hordes of the underdark, błażej bierczyński, kronika prokosza pdf, jerzy karwelis, księgi narodu i pielgrzymstwa polskiego, kosmetologia książki, regiony turystyczne, mitologia egipska pdf, fredro aleksander bajki dla dorosłych, robert łoś, uor pdf, idealne dziecko, ojciec klimuszko książki…