Wydawnictwo

Wydawnictwo

Wydawnictwo NieZwykłe: Format

191723

https://woblink.com/product-publication/download/191723/epub: 1

Cena:


Zimowa miłość

Autor: Elżbieta Rodzeń

Jedna chwila może zmienić wszystko…

Wcześniej:

Poznali się na pierwszym roku medycyny. On dla studiów zrezygnował z kolarstwa górskiego. a ona z malarstwa. Stopniowo ich przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie. Planują wspólną przyszłość. Nagle Anna po prostu z nim zrywa. Nie mówi. dlaczego odchodzi. a Michał ma nigdy nie dowiedzieć się prawdy.

Teraz:

Szesnaście lat od momentu. gdy się poznali. Anna jest dyrektorem kliniki chirurgii plastycznej. a Michał pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszkają w tym samym mieście. ale nie spotykają się i starają się tego unikać. Przypadkiem jadą na tę samą konferencję. W życiu jednak nie ma przypadków. Jedna chwila. jedna decyzja uruchamia lawinę wydarzeń.

Jutro: ?…

Są książki. o których zapominamy zaraz po przeczytaniu. Są także takie. o których pamiętamy przez chwilę. Jednak zdarzają się książki. które zapadają nam w pamięć na długo. O Zimowej miłości nie zapomnisz nigdy.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


Ucieczka z Auschwitz

Autor: Wetzler Alfred

Oparta na faktach powieść uciekiniera z Auschwitz. Bohatera. którego odwaga uratowała życie dziesiątków tysięcy ludzi.

Wiosną 1944 roku. po niemal dwóch latach nieustającego strachu. głodu. bestialskich mordów i nieludzkiego traktowania. dwóch słowackich Żydów uciekło z Auschwitz. Zabrali ze sobą dokumenty – plany obozu. krematoriów i komór gazowych. spisy tysięcy ludzi skazanych na śmierć tylko dlatego. że urodzili się w niewłaściwym kraju lub niewłaściwej rodzinie. Obaj wiedzieli. że bez twardych dowodów nikt nie uwierzy w to piekło na ziemi. Najbardziej przekonująca okazała się etykieta zerwana z kanistra z cyklonem B. początkowo służącego do odkażania baraków i odzieży. później używanego do szybkiej i efektywnej eksterminacji więźniów.

Dzięki nim świat po raz pierw

:

Cena:


Przyszłość umysłu. Dążenie nauki do zrozumienia i udoskonalenia naszego umysłu

Autor: Michio Kaku

Dwie największe zagadki natury to umysł i Wszechświat. Korzystając z bogatego arsenału narzędzi technicznych. byliśmy w stanie sfotografować galaktyki oddalone o miliardy lat świetlnych. manipulować genami sterującymi procesami życiowymi. dotrzeć do wnętrza atomu. jednak umysł i Wszechświat wciąż nam się wymykają i kuszą. Stanowią rubieże naukowego poznania. skrywające się za mgłą najgłębszych i najbardziej fascynujących tajemnic. 
Aby doświadczyć tajemnic naszego umysłu. wystarczy spojrzeć na swoje odbicie w lustrze i zadać sobie pytanie: Co kryje się za tymi oczami? Rodzą się wówczas niedające spokoju pytania w r

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9sezon migracji na północ, infp osobowość, inwazja książka, ustawa o terroryzmie, neonatologia pdf, cezary kościelniak, lalka okładka, monika szwaja książki, farcry2, fumio sasaki, diana malinowska, zmory zegadłowicz, lew starowicz o rozkoszy pdf, serotonina książka, nieskończone światy jane, kubrick, ostr brzydki zły i szczery, stażystka alicja sinicka, listy do m 3 peb, bogaty albo biedny pdf, rosik mariusz, barbara woynarowska, jay kristoff – nibynoc, ekspozycja (powieść)…