Noce i dnie Tom 1-4

Noce i dnie Tom 1-4

Autor: Maria Dąbrowska

Nowe. krytyczne wydanie ‚Nocy i dni’ w opracowaniu. ze wstępem i komentarzami prof. Ewy Głębickiej. Czterotomowa powieść Dąbrowskiej ukazuje się w niniejszej edycji w trzech wolumenach. w następującym układzie:

Vol. 1: Tom I – Bogumił i Barbara. Tom II – Wieczne zmartwienie;

Vol. 2: Tom III – Miłość;

Vol. 3: Tom IV – Wiatr w oczy.

Każdy z tomów zawiera również wkładkę z kolorowymi zdjęciami z dworku Marii Dąbrowskiej w Russowie.

Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk

Cena: 95


ISBN

9788380832954: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/niezapominajki-monika-fudali-23425u

Cena:


Pracownia dobrych myśli

Autor: Magdalena Witkiewicz

Szczęście można uszyć z kawałków jak patchwork. połączyć je z elementów w nowy wzór.

Ale trzeba wiedzieć. jak tego dokonać.

Mała. przytulna pracownia. w której oknach zawsze stoją kwiaty. to miejsce pełne czarów. Można tam przymierzyć szczęście. przynajmniej tak brzmi jej slogan reklamowy. To tutaj. na ulicy Przytulnej 26. Pelagia prowadziła przed wieloma laty pracownię krawiecką. Po jej śmierci to właśnie tu jej wnuk. Florian. postanowił otworzyć kwiaciarnię. Miejsce to dzieli z matką. Grażyną. ekscentryczną artystką. Otaczają ich przypadkowi ludzie. którzy z czasem się zaprzyjaźniają. Wielu z nich układa swoje życie na nowo.

Siła tkwiąca w rodzinie – babce. matce i wnuku – jest bardzo duża. Każde z nich ma w sobie pierwi

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 35.9


ISBN

9788380977952: Wydawnictwo

Format

31.8: https://woblink.com/ebook/wszystko-co-mam-katie-marsh-25987u

Cena:


ISBN

9788380756533: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-slyszenia-bicia-serca-sendker-jan-philipp-143225u

Cena:


Tygodnik Powszechny 85.BONIECKI

Autor: Opracowanie zbiorowe

„Chciałbym zaapelować do przełożonych Adama. żeby – broń Boże – nie znosili zakazu jego wypowiedzi w mediach. To zaszczyt mieć na niego monopol!’ – napisał Piotr Mucharski. redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego”.

Jubileuszowe wydanie „Tygodnika Powszechnego Historia” poświęcone jest w całości byłemu redaktorowi naczelnemu „Tygodnika Powszechnego”. a obecnie redaktorowi seniorowi. ks. Adamowi Bonieckiemu. Przygotowaliśmy je z okazji Jego 85. urodzin.

„TP Historia – 85. BONIECKI” – to wybór najlepszych i najważniejszych tekstów ks. Bonieckiego. który dla wielu Czytelników jest autorytetem i „znakiem jakości” polskiego Kościoła otwartego.

Czytelnik „TP Historia” dowie się. jak doszło do tego. że ks. Boniecki został dziennikarzem. co oznacz

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


1

:

:

Cena:


Sekrety zdrowia Louise Hay. Sprawdzone sposoby wprowadzania harmonii w ciele i duszy

Autor: Louise Hay

Dzięki tej książce uzdrowisz swoje ciało i ducha. łagodnie zmieniając swój sposób myślenia. Autorki podpowiedzą Ci. jak możesz zadbać o swoje zdrowie. nastrój i energię oraz przenieść je na wyższy poziom. Poznasz sekrety. które Louise stosowała od lat. by wzmocnić efektywność swoich afirmacji i przywrócić ciału i umysłowi równowagę. Nauczysz się również przesiewać nieprawdziwe informacje. jakich jest pełno na temat rozmaitych diet. Porady z tej publikacji pomogą Ci wsłuchiwać się w swoje ciało i rozpoznawać wiadomości. jakie Ci ono przesyła. Zgłębisz techniki wydłużające życie i zapewniające witalność. dobry nastrój oraz rozwój intuicji. Poznasz też potrzeby Twojego organizmu na różnych etapach życia. Znajdź swój spo

29.99: https://woblink.com/ebook/tajemnicze-zgony-wladcow-iwona-kienzler-154333u

Cena:susan sontag przeciw interpretacji pdf, filozofia chodzenia, kurka wodna witkacy, książki nowości 2019, żmijowsko, budda i miłość, konrad wallenrod audiobook, prawo o ustroju sądów powszechnych skrypt, michał rusinek książki, łapać złodzieja, zbrodnia i kara wypracowanie, natalia sońska książki, chyłka tom 9, powieść harper lee, żądło genowefy, agatha christie i nie było już nikogo pdf, anatomia krowy…