Heartland (Tom 11). Szczera prawda

Heartland (Tom 11). Szczera prawda

Autor: Lauren Brooke

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni. ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce. gdzie dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom.

Kiedy Ashley Grant pojawia się w Heartlandzie. Amy jest pełna podejrzeń. Zwykle niemiła Ashley nagle prosi o przysługę – chciałaby. żeby Amy pomogła jej przy Magiku. wspaniałym skoczku. za którego jej mama zapłaciła spore pieniądze. Mimo burzliwych dotąd stosunków z rodziną Grantów. Amy podejmuje wyzwanie. widzi bowiem cierpienie i Magika. i Ashley. A kiedy dziewczyny zaczynają sesję treningową. Amy postrzega swoją dotychczasową rywalkę w zupełnie nowym świetle.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16


Zapiski z czekoladowego pamiętnika

Autor: Alina Sułkowska

Właśnie takie są „Zapiski z czekoladowego pamiętnika” Aliny Sułkowskiej. To 13 fascynujących historii pisanych z perspektywy matki. żony i kochanki. która zaprasza czytelnika do swojej codzienności. dzieląc się z nim wszystkimi jej smakami. a przede wszystkim tym jednym. najważniejszym – czekolady… To właśnie ona towarzyszy bohaterce w pokonywaniu kolejnych życiowych zakrętów. podejmowaniu trudnych decyzji i tworzeniu nowych planów na życie. Koi nerwy. wycisza złe emocje i sprawia. że wszystko staje się prostsze. A zatem… może skusisz się na kawałek?

Dobrym duchem. ukrytym pod postacią skrzata. jest moja mama. Drobna i rezolutna. trzyma nas wszystkich w garści. Gdy oddalimy się od centrum dowodzenia. jak niesforne bakalie. które po rozdarciu opakowania rozpr

23: https://woblink.com/ebook/moment-czyli-po-nitce-do-klebka-a-k-sar-177509u

Cena:


ISBN

9788379454471: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/wieczor-panienski-cala-prawda-dawid-ozdoba-anna-boguslawska-177925u

Cena: Anna Bogusławskatomasz zaleśkiewicz, książka stulecie winnych, marcin gorazda, książki holly webb, fast lane milionera pdf, marek lehnert głos, diana palmer prawo przyciągania chomikuj, muzykofilia sacks, powieść anny fryczkowskiej, stieg larsson dziewczyna która igrała z ogniem, rodzic jako przywódca stada, posłuszna żona pdf, ekonomia menedżerska pdf, komiks biedronka i czarny kot, domosławski wykluczeni, agata przybylek książki, promocja zdrowia pdf, julia krakowiak, dizajn na co dzień…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin