Los Angeles

Los Angeles

Autor: Strecker Rainer

Jak zdobyć miejsce na gali rozdania Oscarów?

Gdzie można spotkać celebrytów?

Jak odnaleźć się w Mieście Aniołów?

Znany aktor Rainer Strecker pokazuje metropolię. która. choć znana z tysięcy filmów. potrafi zaskakiwać. Można tu spacerować po plaży i dzikich. niebezpiecznych kanionach. a chwilę później cieszyć się urokami wielkiego miasta. Tutaj skosztujemy niezwykle urozmaiconej kuchni – od meksykańskich tacos przez kalifornijskie bioburgery po dania koreańskie. Tu w końcu można usłyszeć aż 128 języków i zetknąć się z bogactwem wielu kultur.

Autor z ironią i dużym poczuciem humoru zagląda za kulisy fabryki snów. Odwiedza najsłynniejsze miejsca. opisuje magiczne widoki i opowiada o codziennym życiu ludzi. Odkrywa również duc

35: https://woblink.com/ebook/fabryka-terrorystow-patrick-desbois-nastasie-costel-151990u

Cena:


Komunikacja bez barier (wydanie II rozszerzone i zaktualizowane)

Autor: Beata Kozyra

Masa przykładów wziętych z codziennego życia. Tona dowcipów i anegdot. Kilogramy ilustracji. Garść ćwiczeń i testów. Przestępny język. Wartościowe podpowiedzi. Praktyczne narzędzia. To wszystko znajdziesz w jednej książce: Komunikacja bez barier. Jak rozumieć i być rozumianym.

Efektywne komunikowanie się jest podstawą w relacjach biznesowych. rodzinnych i uczuciowych. Jest kluczową umiejętnością człowieka. Ludzie. którzy potrafili rozmawiać naprawdę efektywnie. porzucili swoje monologi na rzecz wartościowych dialogów zmieniali swoje życie na lepsze. Odnosili sukcesy w pracy i w życiu prywatnym. Stawali się szczęśliwsi. Gdyż od tego w jaki sposób potrafisz się komunikować zależy jakość twojego życia.

Świat idzie do przodu a

31.2: https://woblink.com/ebook/exit-tax-praca-zbiorowa-153785u

Cena:


ISBN

9788381375764: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podroze-sluzbowe-praktyczne-rozliczenia-praca-zbiorowa-153771u

Cena:życie od nowa, małgorzata duży, fashionista modowy szkicownik, maciej raniszewski, dobra książka kryminalna, hobbit książka online, szczęście diabła meghan march pdf, andrzej horban, orwell 1984 mobi, powieść marka twaina, michał matysiak, waldemar nawrocki, agorafilia, zbiór zadań matematyka gimnazjum pdf, ibuk libra zut, krotka historia prawie wszystkiego, szostak iwona wieczorek, miedziany jezdziec, katarynka (nowela), aga walewska…