Zaczarowany świat

Zaczarowany świat

Autor: Bożena Balcerek

Książeczka nawiązuje w swej treści do postaci dzieci. zwierząt. ptaków. ich wspólnych zabaw. zarówno w świecie realnym. jak i nierealnym. Zwierzętom oraz przedmiotom. nadane zostały ludzkie cechy. dla podkreślenia baśniowego. magicznego charakteru wierszy.

Całość ma kontekst żartobliwy. zabawny. bajkowy. a jednocześnie przekazuje emocje. odczucia i wiedzę o otaczającym małego czytelnika świecie.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Green Witch

Autor: Arin Murphy-Hiscock

Odkryj siłę naturalnej magii oraz uzdrawiania ziołami. kwiatami i olejkami eterycznymi!

Green Witch to współczesna wiedźma. która łączy w sobie cechy przyrodniczki. zielarki i uzdrowicielki. Czerpie energię z wszechświata. kryształów i darów ziemi. podążając ścieżką wyznaczaną przez rytm natury.

Niezależnie od tego. czy masz intuicję do posługiwania się darami natury. czy dopiero chcesz ją w sobie rozbudzić. sięgnij do inspirujące wskazówki zawarte w kompendium naturalnej magii.

Dowiesz się z niego:

– co można przygotować z kwiatów. ziół i drzew znajdujących się w twoim otoczeniu;

– jak własnoręcznie zrobić olejki eteryczne. ziołowe cukry. eliksiry. herbatki i sole do kąpieli;

– w jakich celach wykorzystywać wszechstronne właściwości świata roślin ora

31.9: https://woblink.com/ebook/zenith-sasha-alsberg-lindsay-cummings-151870u

Cena: Lindsay Cummings


Studio Astropsychologii

Format: PDF

29.2

1:

Cena:


9788381682190

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/wylecz-choroby-serca-joel-fuhrman-148989u: https://woblink.com/product-publication/download/148989/epub

Cena:


Polska miłość

Autor: Wojciech Młynarski

Na początku jego kariery poetyckiej sławna aktorka Kalina Jędrusik zapytała Wojciecha Młynarskiego: Młody człowieku. skąd pan tyle wie o kobietach?. Młynarski napisał wówczas dla niej piosenkę ‚Z kim tak ci będzie źle jak ze mną’. która w 1964 roku wygrała Festiwal w Opolu.

Miłość w piosenkach Młynarskiego nie była nigdy ‚słodkim banałem’. Choć pisał najczystsze liryki (‚Gram o wszystko’. ‚Poranne łzy’. ‚Moje życie. twoje życie’). zawsze był w nich jakiś pomysł. gra słów. puenta. ‚Polska miłość’ – bo przecież Po co jechać aż do Werony. do Werony daleko hen. w naszym mieście też są balkony do tragicznych stworzone scen.

W tomie ‚Polska miłość’ znalazło się sto czterdzieści tekstów. Wiele z nich po raz pierwszy ukazuje się w druku. Oprócz wielkich przebojów. które wygrywały festiwale i są śpiewane przez kolejne pokolenia. znajdą tu Państwo utwory mniej znane. śpiewane lub recytowane na scenach teatrów czy napisane do szuflady i znalezione w archiwum. Czytelnicy będą mogli też zajrzeć do wybranych rękopisów i maszynopisów Wojciecha Młynarskiego.

Do naszej książki świetnie pasuje komentarz Mistrza z roku 1991. choć wtedy dotyczył innego dzieła: Książeczkę tę można śmiało ofiarować każdemu. o kim myślimy z odrobiną uczucia. Inaczej mówiąc. nabywając ten zbiorek. dokonują Państwo cennej lokaty kapitału (uczuciowego).

Wojciech Młynarski (1941–2017) – poeta. satyryk. artysta kabaretowy. konferansjer. dramaturg. scenarzysta. librecista. tłumacz. felietonista. kompozytor. reżyser teatralny i wykonawca swoich piosenek. Absolwent Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Autor ponad 2000 tekstów piosenek oraz wielu fraszek. limeryków i librett. Napisał też tłumaczenia lub polskie teksty do wielu zagranicznych piosenek i musicali. Debiutował na początku lat sześćdziesiątych w kabarecie i teatrze studenckiego klubu Hybrydy. Współpracował z kabaretami Dudek. Owca i Dreszczowiec. Przez lata związany ze sceną teatru Ateneum. na której stworzył legendarne spektakle ‚Brel’. ‚Wysocki’. ‚Hemar – piosenki i wiersze’. Młynarski – recital’. Uznawany za twórcę nowej formy artystycznej – felietonów śpiewanych. Jego piosenki. pisane m.in. dla Skaldów. Hanny Banaszak. Kaliny Jędrusik. Haliny Kunickiej. Andrzeja Zauchy. Zbigniewa Wodeckiego. Alicji Majewskiej. Ewy Bem. Maryli Rodowicz. Edyty Geppert. Michała Bajora. Krystyny Prońko czy Ireny Santor. stały się ponadczasowymi przebojami. Odznaczony Złotym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. uhonorowany tytułem Mistrza Mowy Polskiej. Został pochowany w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Commissario Sigaro Tom 3

Autor: Dorota Kuśnierz

Trzecia część komiksu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 8lalka epub, chmielarz zombie, intj-t zawody, niezwyczajna samantha young pdf, sarah j maas królestwo popiołów chomikuj, bajki wioletta, harper pdf, terapia zajęciowa w geriatrii, historia medycyny, przygody młodego przyrodnika, wszystkie mudry lecznicze, katarzyna puzyńska utopce, otchłań robert j. szmidt, przyjaciel wesołego diabła, jesień liścia jasia audiobook, szamałek, gorace lato, leśna polana michalak…