FC Mezzi 2 – Walka do końca

FC Mezzi 2 – Walka do końca

Autor: Zimakoff Daniel

Janek. Mikołaj. Emil i reszta drużyny rozgrywają całkiem dobry sezon w drugiej lidze. Walczą o zdobycie pierwszego miejsca w tabeli i awansie do drugiej ligi. Nigdy wcześniej nie udało się to drużynie mieszanej. Podczas rozgrywania meczów wielu zawodników drużyn przeciwnych traktuje FC Mezzi z wyższością. Część graczy doznaje kontuzji. Trudno jest pozyskać nowych zawodników do drużyny w tak krótkim czasie. ale okazuje się. że do Kvistby przeprowadził się właśnie nowy chłopak. Ma bardzo znane imię: Zlatan. Ale czy potrafi grać w piłkę nożną? I czy jeśli tak. to czy zechce dołączyć do drużyny?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


ISBN

9788726128116: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/piasek-i-bruk-o-romanie-dmowskim-marcin-baran-199619u

Cena:


ISBN

9788711770986: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/wichry-milosci-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199426u

Cena:


ISBN

9788711771525: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/eksplozja-milosci-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199485u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788726090642: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/hrabina-cosel-trylogia-saska-i-jozef-ignacy-kraszewski-199524u

Cena:


Dzieci królowej elfów 1 – Nieznany świat

Autor: Gotthardt Peter

Historii o elfach istnieje tyle. ile gwiazd na niebie. Oto jedna z nich.

Jest to opowieść o niewielkiej grupie elfów. które nagle znalazły się bardzo daleko od domu. Drogę powrotną zagradzają im wysokie góry i przepastne morza. Napotykają też wrogów. którzy ścigają ich bez litości.

Ale nic nie jest w stanie sprawić. żeby elfy zaniechały swojej podróży. Na przekór niebezpieczeństwu i wszelkim przeszkodom chcą dotrzeć do domu. Dzień za dniem wędrują na wschód w kierunku Krainy Elfów. gdzie zielenią się bujne lasy. a źródła tryskają życiodajną wodą.

‚Nieznany świat’ to pierwsza część serii ‚Dzieci królowej elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99ars amandi, gdy skończy się sierpień pdf, depresja jak pomóc sobie i bliskim, zen filozofia, gabriel jennifer armentrout pdf, drukowany alfabet, krzysztof spadło skazaniec tom 3, mróz ksiazki, narodziny zła hitler, rafał niemczyk mama umiera w sobotę, retoryka ćwiczenia, kozubski neurologia, lucyfer komiks pdf, miron białoszewski książki, rytuały wody, audiobuki, wiek hitlera, naomi klein doktryna szoku, dlaczego nikt mnie nie kocha, kolorowanki littlest pet shop pieski…