Jesteśmy synami Króla

Jesteśmy synami Króla

Autor: Karol Sobczyk

Jesteśmy dziś świadkami wielkich Bożych cudów. a Duch Święty działa w świecie jak za czasów pierwszych apostołów. Czy ponowne przyjście Chrystusa jest naprawdę blisko?Zdaniem Karola Sobczyka. lidera znanej krakowskiej wspólnoty Głos na Pustyni. żyjemy w czasach niezwykłych. Chrześcijanie na powrót otwierają się na dary Ducha Świętego i szukają utraconej przed wiekami jedności. w Chrystusa nigdy wcześniej nie uwierzyło tak wielu Żydów. a Bóg znów dokonuje na naszych oczach cudów uzdrowienia. które są dostępne dla każdego.

 

Dzięki lekturze tego porywającego wywiadu dowiesz się:

 • jak wielką moc uzdrawiania człowieka ma Bóg;
 • co potrzebne jest do tego. by już dziś poczuć się dziedzicem Bożego królestwa;
 • czego katolicy mogą się nauczyć od swoich

  49.2: https://woblink.com/ebook/historia-wojskowosci-grekow-i-rzymian-czesc-iii-rzym-w-okresie-cesarstwa-johannes-kromayer-georg-veith-174952u

  Cena: Georg Veith


  Kortyzol

  Autor: Przemysław Gulda

  Ta książka to osobista opowieść o doświadczeniu męskiej depresji.

  Na poziomie narracyjnym mamy tu historię dwóch rozstań i jednego kryzysu. Reszta to próby radzenia sobie z sytuacją krytyczną i szukanie sposobów. by uciec przed dojmującą rozpaczą. Niekiedy ratunkiem okazuje się praca. czasem pomaga zapis doświadczeń czy też daleki wyjazd. ale najczęściej – rozmowy z przyjaciółmi. Wciąż jednak pozostaje świadomość winy i pustka połączona z utratą poczucia własnej wartości.
  Autor obnaża bolesne sprawy związane z podziałem czasu na ‚przed’ i ‚po’ związku. relacjami z przyjaciółmi i znajomymi. doświadczeniami z terapeutami. dwuznaczną rolą serwisów społecznościowych. trudnościami w nawiązywaniu kontaktów z nowymi osobami i wchodzeniem w nowe związki. problemami z seksualnością.
  Mężczyźni bardzo często próbują realizować kulturowy ideał silnego. radzącego sobie w każdej sytuacji samca alfa. dlatego wstydzą się swoich emocji. a kiedy nie mogą sobie z nimi poradzić. ukrywają to i udają. że nic się nie stało. Ta książka próbuje uciec od owego stereotypu. pokazując. że nie wszyscy muszą zawsze umieć zapanować nad własnym życiem i w momentach kryzysowych nie powinno się – a może wręcz nie wolno – uciekać przed prawdą. Pokazuje. że takie sytuacje dotykają także innych ludzi. stara się podsunąć sposoby wyjścia. namawia do szukania kontaktu z otoczeniem i szczerej rozmowy na temat swojego stanu.

  Przemysław Gulda jest dziennikarzem od kultury. Od lat publikuje w ‚Gazecie Wyborczej’ i innych mediach. Wydał: powieść. zbiór opowiadań. przewodnik. reportaż historyczny. książkę o zespole. Długo mieszkał w Gdańsku. ale od dawna mieszka w Warszawie.

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 28.8


  Selfie/Autoportret

  Autor: Hanna Bakuła

  Hanna Bakuła odważnie odpowiada na trudne i niewygodne pytania. Zdradza. jaką cenę zapłaciła za pozycję prawdziwie niezależnej kobiety. Powraca do kolorowego dzieciństwa. opowiada o szalonym Nowym Jorku lat osiemdziesiątych i pierwszych krokach w środowisku artystycznej bohemy. Zdradza przepis na przyjaźń z czterema byłymi mężami i bez zbędnych sentymentów rozlicza się z popełnionych błędów.

  Otwiera swoje prywatne archiwum. pokazuje niezwykłe zdjęcia. opowiada o spotkaniach i przyjaźniach z wybitnymi osobami: Agnieszką Osiecką. Januszem Głowackim. Korą. Beatą Tyszkiewicz. Izabelą Jarugą-Nowacką. 

  Humor i cięty język artystki sprawiają. że nie można oderwać się od lektury.

  Hanna Bakuła – wyzwolona i niezależna – jest inspiracją dla wielu kobiet.

  34.9: https://woblink.com/ebook/trening-poznawczy-edward-necka-136800u

  Cena:  krzyżówka tajemniczy ogród, krzysztof małachowski, sense and sensibility pdf, edyp drzewo genealogiczne, piotr szatkowski, modele opieki pielęgniarskiej nad chorym dorosłym pdf, brzydal ws, iwona cieślak, serial jagiellonowie, krew snajperów, ordynat michorowski, remigiusz mróz kontratyp pdf, ebooki na kindle, naomi klein to zmienia wszystko, elle kennedy ryzyko pdf, jeśli boga nie ma, leszek mitrus, harry potter kamień filozoficzny książka…