Wydawnictwo

Wydawnictwo

Amber: Format

28890

https://woblink.com/product-publication/download/28890/epub: 1

Cena:


Wielki projekt

Autor: Stephen Hawking

Dzieło jednego z najwybitniejszych współczesnych naukowców i myślicieli. które stało się źródłem ogólnoświatowych kontrowersji. zarówno wśród wierzących. jak i ateistów. Stephen Hawking stwierdza bez cienia wątpliwości: „Wszechświata nie stworzył ani Bóg. ani istoty nadprzyrodzone. Wszechświat powstał w sposób spontaniczny w wyniku działania fundamentalnych praw grawitacji. Nie trzeba przywoływać Boga. aby opisać proces stworzenia”.

Wielki Projekt to zwięzły. napisany przystępnym językiem przewodnik po odkryciach. które na nowo kształtują poglądy na istotę życia i mogą podważyć podstawowe założenia wiary. To książka. która nie pozostawi nikogo obojętnym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33pocałunek na pożegnanie, mozg rzadzi, podział ostateczny pdf, wojtek siudmak, wielka wojna polaków, europa między wschodem a zachodem, pamięć absolutna. nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, król maciuś pierwszy tekst, wydawnictwo znak nowości, emerytura nie jest ci potrzebna, głębia osobliwości, rodzina połanieckich pdf, oswoić narkomana, wybitny pisarz polskiego oświecenia, agnieszka fiutak, currie evan – odyssey one, wyspy plugawe audiobook, preromantyzm niemiecki, severski audiobook, uśmiech losu michalak…