Nova 1-3 – Erotic noir

Nova 1-3 – Erotic noir

Autor: Silver Emma

Części 1-3 historii Novej autorstwa Emmy Silver. Nova to seria erotyczna z gatunku kryminału erotycznego – trzymająca w napięciu fikcja z elementami erotyki.

Zbiór składa się z następujących tytułów:

*Nova 1: Spotkanie po latach

*Nova 2: Soki

*Nova 3: Pieprz i sól

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


‚Duże dzieło sztuki’. Sztuka Instalacji – autentyzm. zachowanie. konserwacja

Autor: Jadzińska Monika

Sztuka współczesna jest świadectwem kreatywności. różnorodności i dynamiki naszych czasów. Chociażby dlatego powinniśmy ją zachować. Ale jak? Dzieło przestało być jedynie fizycznym „obiektem”. stało się hybrydą znaczeń. relacji i procesów. przekraczając utarte reguły. Przewartościowaniu uległy też kwestie autorstwa. reprodukcyjności i trwałości. Teoria i praktyka konserwatorska. wypracowywane na potrzeby sztuki dawnej. są niewystarczające. Najbardziej radykalną sztuką. której to dotyczy. jest sztuka instalacji – owo tytułowe „duże dzieło sztuki” (pierwsza słownikowa definicja. Oxford 1969). Czy dzieło. w którym wymienia się niektóre bądź wszystkie „oryginalne” elementy. jest jeszcze tym samym dziełem? Kto i jak ma prawo to ro

1:

Cena:


Łaska na codzień

Autor: Paul David Tripp

Paul Tripp nigdy nie zawodzi w dostarczaniu utrudzonym i obciążonym ludziom. takim jak ja i ty. szokujących. lecz bezwzględnie dobrych wieści.

Tullian Tchividjian. założyciel LIBERATE. autor One- Way Love: Inexhaustible Grace for an Exhausted World

Te codzienne rozważania wzmocnią. nakarmią i na nowo skalibrują twoje serce oraz otworzą ci oczy.

byś każdego nowo wschodzącego dnia mógł dostrzec nową i świeżą Bożą porcję łaski.

Nancy Leigh DeMoss. autorka; gospodyni programu radiowego Revive Our Hearts

Jesteśmy wdzięczni Bogu. że Paul napisał tę książkę. by pomóc nam. słowami Robinsona. zapieczętować nasze serca na Boży sąd. Jeśli zdarza ci się tak zbłądzić. to ta książka jest dla ciebie.

Matt Chandler. starszy pastor The Village Church. Dallas w Teksasie

31: https://woblink.com/ebook/w-blasku-cieni-wiktoria-piotrowska-208195u

Cena:


1

:

:

Cena:poprostu bądź, buddenbrookowie pdf, magdalena skowron, jakub szczerbowski, nauczyciel tańca, agatha christie pdf za darmo, jeden dzień iwana denisowicza, stany zagrożenia życia, na tafli, sadurska mapa, zarządzanie stresem czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, english for medicine pdf, ebook genetycy pdf chomikuj, trędowata, harry potter i kamień filozoficzny książka pdf, niezwykłe wakacje, bonda pdf, ślady małych stóp na piasku, przyprawy które leczą, jacek bocheński blog…