Zło

Zło

Autor: Zielke Mariusz

Wzięty adwokat Tomasz Mauer po wielu życiowych zakrętach przenosi się z rodziną do niewielkiego miasteczka. gdzie chciałby odnaleźć upragniony spokój i czas dla najbliższych. Okazuje się jednak. że prowincja nie jest wolna od układów. w które bohater bardzo szybko zostaje wplątany przez miejscowego potentata Szymurę. Życie Tomasza Mauera wkracza na nowe tory. kiedy dostaje zlecenie od fundacji – ma się zająć sprawą Jania Wiśnika. pacjenta miejscowego szpitala psychiatrycznego. Kim jest ten człowiek? Co łączy go z Szymurą? Gdzieś czai się zło… A może wszyscy nosimy je w sobie?

Teraz zapraszamy Was do przejrzenia ebooków Starej Szkoły

41- яр

 

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 34.01


Samo Sedno – Trudny szef.czyli jak porozumieć się z przełożonym

Autor: Agnieszka Wróbel

Agnieszka Wróbel

TRUDNY SZEF.

CZYLI JAK POROZUMIEĆ SIĘ Z PRZEŁOŻONYM

Szef jest przyczyną twoich frustracji? Uważasz. że cię nie docenia. zbyt często krytykuje lub reaguje agresywnie? Jeśli tak się dzieje. to ten poradnik pomoże ci zachować dystans emocjonalny i skuteczniej radzić sobie z trudnościami w kontaktach z trudnym szefem.

Książka podpowiada. jak odnaleźć  się  w skomplikowanej relacji  z przełożonym. Podpowiada. co powinieneś zrobić w przypadku mobbingu w pracy. oraz radzi. jak wyznaczać granice lub uniknąć pułapek w kontaktach z szefem agresywnym. n

:

Cena:


Hajmdal. Tom 3. Bunt

Autor: Dariusz Domagalski

Potężny drednot „Hajmdal” zostawia za sobą księżyce Monarchy i przemierza olbrzymie terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego. gdzie w każdym systemie czyha flota nieprzyjaciela. Admirał Nathaniel Kashtaritu podejmuje ryzykowną grę z wrogiem. Stawką jest śmierć albo ocalenie. 

Wśród załogi. zmęczonej i zniechęconej. zaczynają się skrywane szepty. tajne spotkania. knowania i intrygi. 

Na pokładzie wybucha bunt. 

Tymczasem gdzieś w nieznanej przestrzeni. na żyjącym okręcie Khon-Ma. ludzie budzą się z letargu. Próbują zrozumieć. co się stało. Wśród pytań bez odpowiedzi jasne jest tylko jedno. Toch-em umiera.

Jak potoczą się losy Federacji Terrańskiej? Czy Ezra Leahy i jego towarzysze przetrwają nadciągającą burzę?

Kosmos skrywa niezgłębione sekrety.

29.9: https://woblink.com/ebook/egomaniac-vi-keeland-34746u

Cena:


ISBN

9788380738003: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/gdy-ogien-gasnie-will-hill-127333u

Cena:


ISBN

9788376487410: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/arabska-zona-tanya-valko-431u

Cena:uczenie maszynowe książka, sałatki i surówki siostry anastazji, no właśnie miłość, gospodarka odpadami pdf, jak odmawiać nowennę pompejańską pdf, corka nazisty, notatki samobójcy pdf, wiedźmin 3 szlak bohaterów, arduino dla dzieci, scratch pdf, egzamin gimnazjalny matematyka, ksiazki pdf za darmo, testy gimnazjalne matematyka pdf, mc avoy, teleexpress pl, snowboard gra, spellforce 2 shadow wars, biały mazur, arystokratka w ukropie pdf…