EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

175668: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/175668/epub

:

Cena:


Dziewczyny. które miał na myśli

Autor: Kazimierz Kyrcz jr.

W zasnutym smogiem Krakowie grasuje seryjny morderca prostytutek. Sebastian Bednarski. przytłoczony problemami osobistymi policjant. próbuje rozwikłać zagadkową sprawę. W tym samym czasie pewien witrażysta natyka się w Lasku Wolskim na zwłoki młodej samobójczyni. a jego życie komplikuje się. gdy poznaje atrakcyjną. neurotyczną malarkę. Losy obcych sobie ludzi zaczynają się splatać w zaskakujący sposób…

„W brawurowo poprowadzonej fabule Kazimierz Kyrcz nie sili się na retusz i aplikowanie znieczulenia czytelnikowi. Lektura uświadamia nam prędko. że motywy prowadzące ku zbrodni towarzyszą każdemu z nas. Nie każdy przekracza niewidzialną granicę. A czasem nie spostrzega. kiedy ją przekroczył…” – Jacek Skowroński

„Kraków w wersji Kyrcza staje się m

28: https://woblink.com/ebook/ostatni-pokoj-historia-tajemniczego-pamietnika-wasilkowska-frelichowska-krystyna-178232u

Cena:


3 ebooki: Ostatni Mohikanin z angielskim

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Ostatni Mohikanin” James Fenimore Cooper (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

W jednym

12.77: https://woblink.com/ebook/recepta-na-szczescie-dla-mezczyzn-stiven-stiven-176724u

Cena:


Księga ludzi

Autor: Adam Rutherford

Lubimy myśleć o sobie jako o istotach wyjątkowych – ale czy naprawdę coś różni nas od zwierząt? Przecież nasza biologia jest taka sama.

W oryginalnej i intrygującej podróży po świecie ziemskiego życia Adam Rutherford bada rozmaite cechy. które uznawano niegdyś za wyłącznie ludzkie. wykazując. że wcale takimi nie są. Nie jesteśmy jedynym gatunkiem. który się porozumiewa. wytwarza narzędzia. korzysta z ognia albo uprawia seks wyłącznie dla przyjemności. i do tego niekoniecznie seks heteroseksualny. Jedynie nasza kultura przewyższa wszystko. co można obserwować w przyrodzie.

‚Księga ludzi’ zawiera opowieść o tym. jak staliśmy się istotami. którymi dziś jesteśmy. Najnowsze odkrycia naukowe nadają książce charakter pasjonującego kompendium cech jednoznacznie potwierdzających. że nasze miejsce jest w świecie zwierząt. lecz ukazujących również. jak wyjątkowymi ich przedstawicielami jesteśmy.

Adam Rutheford – brytyjski genetyk. Kształcił się w University College London. Autor książek popularyzujących genetykę. m.in. ‚Krótkiej historii wszystkich ludzi. którzy kiedykolwiek żyli’. Publikuje artykuły w ‚Nature’ i ‚The Guardian’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32mikrobiologia heczko pdf, sawicki histologia, dynastia miziołków pdf za darmo, mendel gdański, zbigniew spendel, aleksandra jasińska kania, phenomenal x pdf, język polski gramatyka gimnazjum testy, blask rylski, biblia w 365 dni. plan czytania pisma świętego, kazuo ishiguro okruchy dnia, raban o kościele nie z tej ziemi, król edyp autor, luz i tak nie będę idealna, michael hesemann, łuk triumfalny erich maria remarque, matematyka finansowa pdf…