PDF

PDF

142120: 40.4

https://woblink.com/product-publication/download/142120/pdf

:

Cena:


Odrobina słodyczy. Bling. Tom 3

Autor: Shari L. Tapscott

Do trzech razy miłość!

Harper wreszcie przyznaje się do tego. że czuje coś do Brandona. który od lat był w niej zakochany. Jednak chłopak właśnie zaczął się z kimś spotykać. aby w ten sposób zapomnieć o złamanym sercu i nieodwzajemnionej miłości.

Harper postanawia zatopić smutek w pasji – wypiekach! Decyduje się zgłosić do telewizyjnego show. w którym jednym z sędziów jest Mason. całkiem niezłe ciacho. który od razu zwraca na nią uwagę.

Wszystko idzie dobrze. dopóki Harper nie zostaje przydzielona do drużyny Sadie. pięknej partnerki Brandona. Dziewczyna nie załamuje się i zamierza wygrać program. Nawet jeżeli oznacza to konieczność zaprzyjaźnienia się z najgorszą rywalką.

__

O autorce

Shari L. Tapscott – miłośnic

29.9: https://woblink.com/ebook/nieznane-zycie-lodowcow-bjorn-roar-vassnes-142130u

Cena:


Amerykańska Królowa. Nowy Camelot. Tom 1

Autor: Sierra Simone

Nikt nie powinien odkryć. co połączyło ją z najważniejszymi osobami w państwie

Kiedy Greer Galloway ma piętnaście lat. spotyka Asha. który kradnie jej pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później poznaje Embry’ego. który zostaje jej pierwszym kochankiem. Wkrótce jeden z nich będzie prezydentem. a drugi wiceprezydentem USA.

Ash i Embry są jedynymi mężczyznami w życiu Greer. do których kiedykolwiek coś czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego. aby ją sprowadził. kobieta ma serce rozdarte na pół.

Wkrótce Greer wikła się w sieć sekretów i domysłów. która rodzi skandaliczny związek na najwyższych szczeblach władzy. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy. że jest ktoś. kto obserwuje bacznie każdy ich ruch.

__

‚Pyszna i n

: Studio Astropsychologii

Cena: 29.2


Wypracowania – Motyw dzieci i młodzieży

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Motyw dzieci i młodzieży

Opisy wypracowań:

Obraz dziecka w epoce Pozytywizmu.  Poniższe wypracowanie omawia motyw dziecka ukazywany w epoce pozytywizmu. Całość uzasadniona jest analizą dwóch nowel pochodzących z ówczesnej epoki: „Janko muzykant” Henryka Sienkiewicza i „Antek” Bolesława Prusa. Tekst może również stanowić osobne analizy tych lektur. Wypracowanie zawiera 669 słów.

Motyw dziecka – ‚Tadeusz” E. Orzeszkowa. „Janko Muzykant” H. Sienkiewicz.  Wypracowanie prezentuje motyw dziecka zawarty w literaturze na podstawie dwóch nowel: „Tadeusza” Elizy Orzeszkowej i „Janko Muzykanta” Henryka Sienkiewicza. Całość stanowi również gotowe analizy i interp

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-mloda-polska-charakterystyka-epoki-praca-zbiorowa-142482u

Cena:


Wypracowania – Biblia „Najważniejsze zagadnienia cz. I”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Biblia „Najważniejsze zagadnienia cz.I”

Opisy wypracowań:

Wyrażenia i zwroty wywodzące się z Biblii. W poniższym wypracowaniu wyjaśniono sens i pochodzenie wyrażeń i zwrotów biblijnych. które funkcjonują i są stosowane do dziś w języku potocznym. Wyjaśniono następujące hasła: jabłko Adama. kainowe znamię. żona Lota. zamienić się w słup soli. arka Noego. Sodoma i Gomora. wieża Babel. krzak gorejący. patriarcha. manna z nieba. miska soczewicy. Każdy zwrot został omówiony z osobna stąd całość może stanowić sprawdzian lub ściągę. Całość zawiera 557 słów.

Rodowód. czas powstania i podział Biblii. Poniższe wypracowanie zawiera wszystkie najważniejsze wiadomości na temat Biblii.

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-dwudziestolecie-miedzywojenne-praca-zbiorowa-142327u

Cena:


ISBN

9788366234253: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nieznane-zycie-lodowcow-bjorn-roar-vassnes-142130u

Cena:romans mafijny, kassala, osiedle rzniw, czerwony kapitan za darmo, piasecki konrad, dieta mind książka, dariusz jeziorny, epub a mobi, niemiecki bekart, dzień rozrachunku, chris bradford, ścigany, doświadczenie wulkan, agnieszka stein dziecko z bliska, matt ruff…