Ręka na ścianie

Ręka na ścianie

Autor: Maureen Johnson

Akademia Ellinghama musi być przeklęta. Nie żyją już trzy osoby. które znalazły się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. I to wszystko w momencie wielkiego triumfu Stevie. która wie już. kim jest Nieodgadniony. Rozwikłała tajemnicę. Największą zagadkę stulecia.

A przynajmniej tak się jej wydaje. Jak to. co się dzieje teraz. jest powiązane z przeszłością? W tym miejscu zagadek i tajemnic muszą być też odpowiedzi…

Jak zachowa się Stevie. kiedy Akademii zagrozi ewakuacja? Czy zostanie na posterunku. by zetknąć się oko w oko z mordercą? Czy rozwiąże zagadkę zabójstw sprzed 75 lat?

Finał trylogii zapowiada się równie intrygująco i emocjonująco. co dwie poprzednie części!

Ten bestseller „New York Timesa” i „USA Today” sprawi. że Wasz puls gwałtownie przyspiesz

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.94


ISBN

9788379760985: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/poselki-osiem-pierwszych-kobiet-wiechnik-olga-146833u

Cena:


Świetlista republika

Autor: Barba Andrés

Gdzieś na skraju dżungli. w fikcyjnym miasteczku San Cristóbal wciąż piszczy bieda. ale powoli tworzy się już klasa średnia. koegzystująca – nie bez napięć – ze rdzenną populacją Indian. która z oporami przechodzi na stronę „cywilizacji”. W tym nowym ładzie. gdzie asfaltowe drogi przecinają połacie błota. nagle pojawia się grupa dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Początkowo nic nie robią. po prostu są. wprowadzając niepokój samą swą innością – porozumiewają się w nieznanym języku i prowadzą życie rządzące się niepojętymi dla obywateli San Cristóbal prawami. Dzieci pozbawione opieki dorosłych są brudne. bezdomne i głodne. zdają się jednak szczęśliwe i wcale nie chcą być na łono społeczeństwa przywracane. Ich odrębność. odczuwana jako prowokacyjna. burzy kruchą równowagę zbiorowości. która dopiero co zdobyła swoje przywileje i umościła się we względnym komforcie. Zaburzona dynamika wspólnoty w konsekwencji prowadzi do tragedii.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filtry

Cena: 34.9


ISBN

9788381953658: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dolina-mgiel-i-roz-agnieszka-krawczyk-197101u

Cena:ajahn brahm w polsce, kontrwywiad wojskowy prl, jak być dobrym dla siebie, grzeszna milosc, buszujący w barszczu, gruzowisko, fallen crest rodzina pdf chomikuj, inside 3, czarnobyl download, izabela margańska, remigiusz mróz nieodnaleziona pdf, książka szadź, 365 dni lipińska chomikuj, strefa skażenia online, książka jak rzucić palenie, ortografia pdf…