Krwawy kwiat. Trylogia oporu. Tom 1

Krwawy kwiat. Trylogia oporu. Tom 1

Autor: Louise Boije af Gennäs

Pierwszy tom napisanej z rozmachem szwedzkiej Trylogii oporu.

Niepokojący thriller psychologiczny o kobiecie. która zostaje uwikłana w walkę z aparatem władzy.

Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru. w którym zginął jej ojciec. i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Podejmuje pracę w kawiarni i wynajmuje pokój w nieciekawej dzielnicy.

Pewnego dnia poznaje w knajpie Bellę. która proponuje jej pracę marzeń i wspólne mieszkanie. Świetnie się dogadują i wszystko zaczyna się układać. Jednak z czasem Sara zaczyna mieć wrażenie. że wokół dzieje się zbyt wiele dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności.

Kiedy do biura dzwoni mężczyzna. który

40: https://woblink.com/ebook/andyjski-dysk-czeslaw-kierzk-177734u

Cena:


Prawdziwa miłość

Autor: Lopez Jennifer

To opowieść o miłości.

Zaczęło się od jej utraty. Czułam. jakby mój świat nagle się rozsypał. Potem była podróż. która mnie odmieniła. Podczas przygotowań do światowej trasy koncertowej – pierwszej w mojej karierze – musiałam stawić czoła dużym wyzwaniom i pokonać paraliżujący lęk. lecz dzięki moim niezwykłym dzieciom wyszłam z tego silniejsza niż kiedykolwiek.

To historia o tym. jak odkryłam najprawdziwszą ze wszystkich miłości.

Jennifer Lopez jest nagradzaną aktorką. piosenkarką. tancerką. bizneswoman. projektantką mody. producentką filmową. filantropką. a teraz także autorką książki. Zdobyła status światowej ikony i ugruntowała swoją pozycję w branży filmowej i muzycznej. Sprzedaż jej płyt przekroczyła 70 milionów egzemplarzy. zaś łącz

:

Cena:


ISBN

9788381950527: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wspomnienia-w-kolorze-sepii-anna-j-szepielak-178336u

Cena:


ISBN

9788328713260: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/gdybys-mnie-teraz-zobaczyl-joanna-grabarek-cecelia-ahern-177504u

Cena:


Krok po kroku z Robertem Sową

Autor: Sowa Robert

Robert Sowa znany mistrz kulinarny dzieli się swoimi oryginalnymi przepisami. To książka. jakiej jeszcze nie było – ponad 120 autorskich przepisów Mistrza pokazanych na kolorowych ilustracjach obrazujących poszczególne etapy wykonania każdej potrawy. Dodatkowo przy każdym przepisie znajdą się symbole informujące o czasie potrzebnym na przygotowanie potrawy i stopniu trudności.

Proponowane przepisy to wielokrotnie sprawdzone przez Mistrza potrawy na zupy i przystawki. dania z ryb. mięs. wegetariańskie oraz dodatki. Autor poleca wykwintne. zdrowe i pachnące ziołami potrawy. Dzięki nim każdy kucharz i kucharka. nawet początkujący. bez trudu odtworzą smaki proponowanych dań oraz osiągną kulinarny sukces.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.99


Tysiąc wspaniałych słońc

Autor: Khaled Hosseini

Bez wątpienia najwyżej oceniana. najgłośniejsza i najchętniej czytana powieść 2007 roku. Niekwestionowany bestseller nr 1 w ponad 20 krajach świata. sprzedany w imponującej liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy.

Osią fabuły rozgrywającej się w Afganistanie w ciągu ćwierć wieku są dzieje dwóch kobiet. które zrządzeniem losu poślubiają tego samego mężczyznę. despotycznego Rasheeda. Mariam ma zaledwie piętnaście lat. kiedy zostaje wysłana do Kabulu. by zostać żoną szewca.

Druga bohaterka. ambitna i wykształcona Lajla. w wyniku wybuchu bomby traci całą rodzinę. Po traumatycznych przejściach dochodzi do siebie w domu Rasheeda i Mariam. Stopniowo między kobietami rodzi się trudna przyjaźń.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 34samantha young sztuka uwodzenia pdf, agonistyka, dziwne losy jane eyre pdf, baccalario pierdomenico, dziady audiobook cz 3, opowieść wigilijna mobi, far cry 2 solucja, remigiusz mróz wyrok chomikuj, maciej ożóg, dno zofia nałkowska, jacek fedorowicz w zasadzie tak, heroes 6 rozwój bohatera, budda i miłość, na plaży chesil pdf…