Glatz

Glatz

Autor: Duszyński Tomasz

Kłodzko. wiosna 1920 roku. Profesor miejscowego liceum znajduje na moście okaleczone zwłoki. Kilka dni wcześniej na ruchliwej ulicy zostaje zastrzelony wysoki rangą oficer. Czy morderstwa coś łączy? Czy mieszkańcy Glatzu mogą się spodziewać kolejnych ofiar? I dlaczego do rozwiązania obu spraw sprowadzono z Berlina kapitana Wilhelma Kleina. wojskowego śledczego. którego przeszłość wydaje się równie zagadkowa jak popełnione zbrodnie?

Klein. przy wsparciu niepokornego wachmistrza Koschelli i asystenta policyjnego Jürgena Rotha. rozpoczyna dochodzenie. Wie. że na drodze staną mu zarówno miejscowi notable. jak i własne słabości. Nie przypuszcza natomiast. że sam otrzyma zaproszenie do niebezpiecznej gry.

Mistrzowsko skonstruowany kryminał Tomasza Duszyńskiego trzyma w napięciu do ostatniej strony. Jego szcz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381193085: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/aerte-jaroslaw-kasperek-147769u

Cena:


Archiwa Akaszy

Autor: Michał Napora

Marcus ginie potrącony przez samochód. Po śmierci trafia do ponurego świata. w którym lądują ci. którzy umarli czując żal i rozpacz. Okazuje się. że po śmierci nikt nie interesuje się człowiekiem i każdy musi sam zdecydować co chce robić w życiu po śmierci. Zasady panujące w zaświatach wyjaśniają Marcusowi spotkane przez niego barwne postacie: właścicielka gospody Lena. żebrak Arne i rycerz Berengar. Wkrótce nasz bohater dowiaduje się o Labiryncie – najeżonym pułapkami i pełnym potworów miejscu. na końcu którego podobno znajduje się przejście do innego świata. Marcus postanawia przebyć Labirynt i wydostać się z tego ponurego miejsca. Po wielu nieudanych próbach i utracie nadziei. Marcus w końcu spotyka w Labiryncie tajemniczą Łowczynię demonów.

Wydawnictwo: E

Cena:


Miłość i zemsta

Autor: Sarah Mallory

Deborah opiekuje się bratem. który przez hulaszczy tryb życia coraz bardziej podupada na zdrowiu. Nie myśli o ułożeniu sobie życia. ale wszystko się zmienia. gdy poznaje pana Victora. Tajemniczy mężczyzna szybko zdobywa jej serce i zaufanie. Zauroczona nim Deb decyduje się na romans. Kiedy wydaje się. że wreszcie odnalazła szczęście. na jaw wychodzi prawdziwa tożsamość jej kochanka i jego rzeczywiste intencje. Upokorzona Deb nie życzy sobie dalszych kontaktów z mężczyzną. który udawał miłość. by ją uwieść i skompromitować. ale życzenia nie zawsze się spełniają.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


1

:

:

Cena:instrukcja kobiety, tomasz duraj, matematyczny wszechświat, dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców, zagrożenia cyberprzestrzeni, korbut farmakologia pdf, harry potter pdf, wojna i pokój lew tołstoj, kesey, gies mucha, chemia żywności pdf, cichy ślub, encyklika veritatis splendor, supreme commander poradnik, izabela margańska…