Fachowiec poszukiwany część 2 – opowiadanie erotyczne

Fachowiec poszukiwany część 2 – opowiadanie erotyczne

Autor: Tempest Christina

‚Sara delektuje się zapachem jego skóry. który jest mieszanką perfum i jego własnego zapachu. i który sprawia. że czuje się bardziej pijana niż po piwie. które zdążyła wypić na imprezie. Już po tej krótkiej grze wstępnej Sara czuje pulsowanie między nogami i jest gotowa. by go w sobie poczuć. Sara pamięta. jak długo i chętnie Thor lizał ją za pierwszym razem. gdy uprawiali seks. Może nadszedł czas. by dać mu coś w zamian.’

Sara myślała. że poranek spędzony z fachowcem od podłóg. Thorem. był tylko jednorazowym numerkiem. Ale gdy spotykają się na imprezie. nie potrafią się sobie oprzeć.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Właściwe słowa

Autor: Phil M. Jones

Powiedz TO! Poznaj kluczowe zwroty. które pomogą ci w uzyskaniu rezultatów. jakich potrzebujesz od rozmów. w których uczestniczysz. Dowiedz się. jak przekonująco formułować zdania. naucz się zadawać właściwe pytania we właściwym momencie i odkryj. jakie słowa należy wyeliminować ze swojego prywatnego i zawodowego słownika.

Słowa mają wielką moc – wpływają na podejmowane decyzje. zmieniają ludzkie losy. budują i rujnują fortuny – a jednak tak niewiele osób potrafi nimi władać z rozmysłem.

Poczytny autor i rozchwytywany mówca Phil Jones pokazuje. jak proste techniki językowe mogą wpływać na przebieg konwersacji. Bazując na latach skutecznych (i nieskutecznych) negocjacji sprzedażowych oraz szkoleniach obejmujących ponad dwa miliony osób na całym świecie. Jones wyodrębnił 22

:

Cena:


W Central Parku

Autor: Wojciech Karpiński

„W Central Parku” Wojciecha Karpińskiego to opis podróży do Nowego Świata (każda istotna podróż jest wyprawą do Nowego Świata). wędrówka w przyszłość. ku temu. co nowe. przy jednoczesnym odkrywaniu przeszłości. swoich korzeni. dopisywania genealogii. Przewodnikami w podróży Karpińskiego są pisarze. malarze i myśliciele: Gombrowicz. Miłosz. Hockney. Nabokov. Sołżenicyn i Tocqueville.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Próby

Cena: 19.9


Znajdź mnie. Teraz

Autor: Engel Kathinka

Dajmy szczęściu drugą szansę! Pierwszy tom bestsellerowej serii.

Dla niej to nowy początek. dla niego – pierwsze kroki na wolności.Tamsin przenosi się na drugi koniec kraju – nie tylko po to. by studiować tam literaturę. Chce uciec. Zapomnieć. Po tym. co ostatnio przeszła. przysięgła. że raz na zawsze zrywa z mężczyznami. Książki stają się dla niej całym życiem – zwłaszcza że wyrzekła się miłości. Potem jednak poznaje Rhysa. Choć jest niedostępny i chwilami opryskliwy. Tamsin nie potrafi przestać o nim myśleć. Nie wie. że Rhys spędził całą młodość osadzony niewinnie w więzieniu. a teraz próbuje odnaleźć się w obcym. nieprzyjaznym świecie i nadrobić wszystko to. co go ominęło. Jest bardzo zraniony. a w dodatku nie może i nie chce się podzielić z nikim swoją tajemnicą. Kiedy jednak w jego życiu pojawia się Tamsin. wszystko nabiera innych kolorów. Dziewczyna pomaga mu stanąć na nogi i stopniowo odzyskać zaufanie do ludzi. Ale między Rhysem i Tamsin jest coś więcej niż tylko ta tajemnica…

‚Znajdź mnie. Teraz’ to poruszająca powieść o miłości i przyjaźni. o utracie zaufania i cieniach przeszłości. Ta historia daje prawdziwą nadzieję.

‚Znajdź mnie. Teraz’ to pierwszy tom bestsellerowej serii. Kolejne części cyklu ukażą się jeszcze w tym roku.

Kathinka Engel urodziła się w Monachium. obecnie mieszka w Londynie. Jest wielką pasjonatką książek. Studiowała literaturę. pracowała dla czasopisma literackiego i agencji literackiej. a także jako tłumaczka i redaktorka. Tom ‚Znajdź mnie. Teraz’ rozpoczął jej pierwszą trylogię romantyczną. z którą trafiła natychmiast na szczyt listy bestsellerów. Kiedy nie pisze ani nie czyta. można spotkać ją na stadionie piłkarskim albo z plecakiem w poszukiwaniu kolejnej przygody.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32skyrim misje daedryczne, zly czlowiek, ebook książki, zarys prawa cywilnego, sarah rees brennan, tomasz budzyński abw, devil may cry poradnik, o stawaniu się stoikiem, unified protector, lektor ten obcy, paweł adamowicz książka, czytaj online, pytania konstytucyjne, strażnik czasu, oda do wolności słowacki, walter rudin, jan brzechwa chrząszcz, ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych…