Doktor Sen

Doktor Sen

Autor: Stephen King

Kontynuacja bestsellerowego „Lśnienia”!

Pamiętacie małego chłopca obdarzonego niezwykłą mocą? Chłopca nękanego przez duchy? Chłopca uwięzionego w odludnym hotelu wraz z opętanym ojcem? Możecie już poznać jego dalsze losy!

Grupa staruszków nazywająca się Prawdziwym Węzłem przemierza autostrady Ameryki w poszukiwaniu pożywienia. Z pozoru są nieszkodliwi – emeryci odziani w poliester. nierozstający się ze swoimi samochodami turystycznymi. Jednak Dan Torrance już wie. a rezolutna dwunastolatka Abra Stone wkrótce się przekona. że Prawdziwy Węzeł to prawie nieśmiertelne istoty żywiące się substancją wytwarzaną przez poddane śmiertelnym torturom dzieci obdarzone tym samym darem co Dan.

Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama. w którym jako dziecko spędził jedną straszliwą zimę. Dan przez dziesięciolecia błąka się po Ameryce. usiłując zrzucić z siebie odziedziczone po ojcu brzemię beznadziei. alkoholizmu i przemocy. Ostatecznie odnajduje swoje miejsce w małym miasteczku w New Hampshire. we wspierającej go grupie Anonimowych Alkoholików i w domu opieki. gdzie zachowana z lat dzieciństwa resztka mocy pozwala mu nieść ulgę umierającym w ostatnich chwilach ich życia. Staje się znany jako „Doktor Sen”.

Kiedy Dan poznaje efemeryczną Abrę Stone. jej nadzwyczajny dar budzi drzemiące w nim demony i każe mu stanąć do boju o jej duszę i przetrwanie. To epicka batalia między dobrem i złem. krwawa. pełna rozmachu opowieść. która zachwyci miliony miłośników „Lśnienia” i zadowoli każdego. kto dopiero teraz wkracza w świat tej już klasycznej pozycji w dorobku Kinga.

Stephen King (ur. 1947 w Portland) napisał ponad pięćdziesiąt książek i wszystkie zyskały status światowych bestsellerów. Znajdują się między nimi: „Miasteczko Salem”. „Misery”. „Dallas ’63” czy „Lśnienie”. Powieści Kinga doczekały się wielomilionowych nakładów. tłumaczeń na przeszło 30 języków. a na całym świecie można znaleźć ponad 300 milionów egzemplarzy książek z jego nazwiskiem na okładce. Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną. powieściopisarką Tabithą King.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Powrót do Poziomki

Autor: Katarzyna Michalak

Ewa jest wreszcie szczęśliwa: zdobyła wymarzony domek. ma śliczną córeczkę. a u jej boku stoi wspaniały mężczyzna. Mogłoby się wydawać. że jej życie to istna sielanka i tak już będzie zawsze.

Lecz ścieżki życia nie mogą być proste…

Kiedy w pracy pojawiają się poważne kłopoty. a mąż wyjeżdża w interesach na drugi koniec świata. bajkowy świat Ewy zaczyna się rozsypywać jak zamek z piasku.

Czy uda się jej ocalić wydawnictwo przed bankructwem i uratować swoje małżeństwo? Z kim wróci z dalekiej podróży? Czy będzie to jej mąż. czy ktoś inny?

Powrót do Poziomki to ciepła. zabawna powieść o ludziach. którzy potrafią stawić czoła nawet najbardziej nieprzewidzianym kłopotom. Bo wszystko można przezwyciężyć dzięki nadziei. przyjaźni i miłości! 35.9: https://woblink.com/ebook/saga-puszczy-bialowieskiej-simona-kossak-125242u

Cena:


ISBN

9788366553187: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/wiezy-krwi-hanna-gren-185641u

Cena:


ISBN

9788379764853: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kamfora-malgorzata-latka-23401u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/26306/epub

1:

:

Cena:oskar i róża tekst, perska miłość pdf, juz za rok matura, nowości fantastyka, badania jako podstawa projektowania user experience chomikuj, roman łyczywek, pierwsze czytanki pdf, pachinko książka, ksiązka pdf, ibuk pwn, wojna o pieniądz audiobook, logistyka książki pdf, dzisiaj śpisz ze mną, system prawa pracy, tess gerritsen kształt nocy, żyjesz tylko raz pdf, kowboje kosmosu…