Szczęście all inclusive

Szczęście all inclusive

Autor: Krystyna Mirek

Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu. gaje oliwne. plaże. luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów.

Beata. która musi przewartościować swoje życie i uwolnić się z toksycznego związku. Jakub. któremu piękna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniła własne pragnienia. dynamiczna Agnieszka. która czerpie z życia pełną garścią ale zapomina o najważniejszym. i nieludzko przystojny Grek. Kostas. właściciel gaju oliwnego.

Wszyscy spotykają się w luksusowym hotelu w samym środku upalnego lata. Ciąg wydarzeń sprawi. że dla każdego z nich greckie wakacje okażą się przełomowe. Bo szczęście przychodzi znienacka. zaskakuje i obezwładnia jak piękne krajobrazy słonecznej wyspy. Szczególnie szczęście all inclusive.

Lekka. wak

16.9: https://woblink.com/ebook/centrum-zdrowia-dzwiekow-edyta-mucha-153940u

Cena:


Niebezpieczne kosmetyki – PDF

Autor: Marion Schimmelpfennig

Czy z własnej woli pozwoliłbyś na długotrwałe trucie całego organizmu? Nie? Dlaczego więc codziennie aplikujesz sobie solidną porcję chemii wraz z preparatami pielęgnacyjnymi? Autorka przez lata pracowała w branży marketingowej i miała wgląd w praktyki stosowane w przemyśle kosmetycznym. Teraz ujawnia fakty na temat toksycznych substancji w kosmetykach. Dzięki niej poznasz ich szkodliwy wpływ na zdrowie i nauczysz się je rozpoznawać. Unikniesz reakcji alergicznych. podrażnień i swędzenia. Zrozumiesz związek jaki mają toksyny z powstawaniem chorób takich jak bezpłodność. choroby tarczycy czy nowotwory. Pozbędziesz się wypadania włosów. pieczenia i przesuszonej skóry. Zaczniesz czytać etykiety i postawisz na jakość produktów. Poznaj całą prawdę o kosmetykach.

:

Cena:bessel van der kolk, epidemia książka, monika winnicka, food pharmacy pdf chomikuj, oda do wolności interpretacja, funkcjonowanie przedsiębiorstw 2, iwrit pl, offside juliana stone, izabela urbaniak-mastalerz, sokrates etyka, amerykańskie księżniczki, praca w afryce dla polaków, piotr wroński książki, hetka, wszechświat w twojej dłoni pdf, casebook, szaman noah gordon, praktyczna kosmetologia krok po kroku…