ISBN

ISBN

9788366553910: Wydawnictwo

Format

23.94: https://woblink.com/ebook/co-sie-stalo-w-jonestown-sekta-jima-

Cena:


Szalona

Autor: Chloe Esposito

Szalona to pierwsza część trylogii z nieprzewidywalną bohaterką. gotową na najbardziej bezczelne kłamstwa i najdrastyczniejsze kroki. by ukraść perfekcyjne życie swojej bliźniaczki – i je zatrzymać.

Alvie Knightly to chodząca katastrofa: chaotyczna. kompletnie nieogarnięta. a do tego praktycznie bez przerwy na gazie. Jej nieciekawe życie wygląda jeszcze gorzej na tle osiągnięć jej perfekcyjnej siostry bliźniaczki. Beth. Alvie jest uzależniona od mediów społecznościowych. je kebaby na śniadanie i regularnie pakuje się w kompromitujące sytuacje – jak choćby odkrycie przez ochronę lotniska brzęczącego wibratora w jej torebce. Beth jest żoną seksownego. bogatego Włocha. ma ślicznego małego syneczka i od urodzenia jest księżniczką mamusi.

Alvie nie ma najmniejszej ochoty spotykać się z siostrą. nawet kiedy Beth kupuje jej bilet na Sycylię w pierwszej klasie. Ale gdy tego samego dnia Alvie traci znienawidzoną pracę i zostaje wyrzucona z mieszkania na bruk. luksusowa willa w malowniczej Taorminie nagle nie brzmi tak źle.

Siostra prosi ją. by zamieniły się miejscami. Alvie natychmiast korzysta z okazji na przejęcie jej życia. choćby tylko na chwilę. Wkrótce zaczyna odkrywać mroczne tajemnice bliźniaczki: powiązania z mafią. kochanków i znajomość z wyjątkowo skorumpowanym księdzem – co gorsza. wszyscy oni prędko zauważają. że z „Beth” coś jest nie tak. Alvie musi działać bez cenzury i bez hamulców. by ocalić siebie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Pan Samochodzik i Wyspa Złoczyńców

Autor: Zbigniew Nienacki

Pan Samochodzik wyrusza na wezwanie najprawdziwszej i pełnej niebezpieczeństw przygody. Wraz z Borówką. Sokolim Okiem. Wiewiórką. Sroką i Wilhelmem Tellem poszukują zaginionego skarbu dziedzica Dunina.

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 29.99przyroda klasa 4 sprawdziany, pamięć światłości, obrabiarka nc, 613 przykazań judaizmu, mechanika płynów zadania z rozwiązaniami pdf, innowacje w turystyce, hamrol zarządzanie jakością z przykładami pdf, marek balon, mariusz kowalewski, ściema bromberg pdf, tijan pdf, duchowni o duchownych pdf, myśl i bogać się audiobook, wiedźmin 3 szturm na dun tynne zadania poboczne, sprawdzian z matematyki kl 3 podstawowa, scot jurek…