Jądro ciemności. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Jądro ciemności. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Joseph Conrad

Publikacja dwujęzyczna angielsko-polska.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Ebook ma postać pliku pdf. w którym znajduje się link prowadzący na stronę wydawnictwa Wymownia. Ze strony tej pobrać można dodatkowe bezpłatne materiały przeznaczone do nauki języków obcych – ebooki dla dorosłych i dzieci. w tym także pełne wersje książek dwujęzycznych.

„Jądro ciemności” jest dziełem bardzo istotnym nie tylko dla literatury angielskiej. ale także w pewnym sensie i polskiej – Joseph Conrad miał bowiem polskie pochodzenie. a naprawdę nazywał się Józef Te

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


https://woblink.com/product-publication/download/192160/epub

1:

:

Cena:


Tamta kobieta

Autor: Mary Kubica

Poturbowani rodzinnymi przejściami. Sadie i Will Foustowie przeprowadzają się z Chicago do sennego miasteczka w Maine. Nie na długo odnajdują spokój. Kiedy zostaje zamordowana ich sąsiadka. atmosfera wokół nowych lokatorów zaniedbanego domu gęstnieje. Lokalną społeczność opanowują podejrzenia i strach. a Sadie zaczyna obsesyjnie zagłębiać się w mroczną tajemnicę śmiertelnej nocy.

Jednak to nie morderstwo najbardziej nią wstrząśnie. Co takiego odkryje? I czy cena prawdy nie będzie zbyt wysoka?

Bestseller „New York Timesa”. polecany przez „Entertainment Weekly”. „People”. „Marie Claire” „Huffington Post”. „Bustle” i „Goodreads”. W przygotowaniu ekranizacja na Netfliksie.

„Całkowicie nieprzewidywalna” – KARIN SLAUGHTER

„Zaskakuj

32.9: https://woblink.com/ebook/trzecia-zona-anna-pochlodka-watorek-aguirre-ann-193121u

Cena:


Najtrudniej jest spotkać Lilit

Autor: Hanka Grupińska

Obowiązkowa lektura dla widzów Unorthodox i Shtisel. Ale nie tylko.

Świat izraelskich chasydek. najbardziej ortodoksyjnych spośród religijnych Żydówek. jest hermetyczny i nieufny. Hance Grupińskiej udała się rzecz trudna – przekonała kobiety do rozmawiania. pozyskała ich zaufanie i serdeczność.

Szczelnie zamknięte przez tradycję i mężczyzn. kształcone tak. by wiedziały. że wiedzieć nie muszą. wypełniają swój los według schematu obowiązującego od wieków. Bo tak postępują skromne. milczące i pracowite. A jednak – dokonując indywidualnych wyborów w ramach wytyczonych granic. wiodą własne życie. Ich codzienność wpisana jest tu w opowieści o polskich. ukraińskich. rumuńskich czy węgierskich dworach chasydzkich.

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 23.9


Naturalne uwodzenie kobiet w dzień dla normalnych facetów

Autor: Wildstyle Wildstyle

Naturalne uwodzenie kobiet w dzień dla normalnych facetów jest to ebook o poznawaniu przedstawicielek płci pięknej w sytuacjach naturalnych. czyli życia codziennego. Z poradnika dowiesz się jak skutecznie poznać dziewczynę. odbyć z nią interesującą rozmowę i zabrać ją na randkę. którą oboje będziecie pamiętać latami. Poznasz najlepsze formy zagadania do kobiety. będąc przy tym zupełnie naturalnym. Dowiesz się jak pisać z nowo poznaną dziewczyną tak. aby to było dla niej interesujące i prowadziło do wspólnego spotkania na randce. Poradnik zawiera także szereg porad jak wyróżnić się na randce spośród szeregu facetów. W ebooku wszystko zostało przedstawione tak. aby było możliwe do wykorzystania przez każdego normalnego mężczyznę.

Wyd: https://woblink.com/ebook/miniatury-urbanek-henryk-193316u

Cena:


The Case of the Man in the Shroud

Autor: Max Brand

In a sinister cabaret the dancing feet of Anthony Hamilton tap out a message of life or death for an uncrowned czar. Anthony Hamilton. head of the U.S. counter-espionage service. flew to Monte Carlo when it was rumored that the Number One secret service agent of Japan. Henri de Graulchier. was planning a coup that would bring on another World War. „’The Case of the Man in the Shroud’” is a novelette by Max Brand. one of the greatest western authors of all time. The plot is well constructed with well drawn subsidiary characters and provides a number of interesting twists. Great read with Max’s leading off to unexpected places with characters you come to know personally. Max leads the reader to characters bigger than life.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/191593/epub

1:

:

Cena:


Finanse publiczne a Konstytucja

Autor: Monika Bogucka-Felczak

Stworzenie ustrojowych podstaw funkcjonowania finansów publicznych to niewątpliwie ogromne osiągnięcie polskiego konstytucjonalizmu. Rozległość i szczegółowość unormowań podstaw ustroju finansowego właściwa dla polskiej Konstytucji nie jest zjawiskiem powszechnym. Po ponad 20 latach jej funkcjonowania refleksja na temat skutków wyboru. jakiego dokonał ustrojodawca. kształtując system finansów publicznych. wydaje się zasadna i potrzebna.

Przedstawiciele nauk ekonomicznych w pierwszym rzędzie będą się zastanawiać. na ile Konstytucja. określając podstawy funkcjonowania finansów publicznych w państwie. chroni porządek gospodarczy i jest gwarancją realizacji zadań społecznych i gospodarczych w sposób sprzyjający rozwojowi gospodarczemu państwa. Prawnicy będą próbować odkodować

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6daniel kahneman pułapki myślenia pdf, wojna polsko ruska pdf, rozmówki włoskie pdf, cyfrowe przetwarzanie sygnałów zieliński pdf, krzyżacy opracowanie pdf, nad niemnem epoka, piecioksiag mojzesza, krótka historia medycyny, własny pokój virginia woolf, sontag o fotografii, małgorzata przygońska, cialo nie klamie, marcin marczewski, sapiens pdf, barbara woynarowska, europa rozprawa historyka z historią…