Hvile

Hvile

Autor: Aduvill Siw

Pośpiech. stres. kolejne kawy pite w biegu. rzeczy i ludzie nieustannie domagający się uwagi. Jeśli tak wygląda każdy Twój dzień i marzysz o zmianie. to z pomocą przychodzi Hvile – norweska sztuka leniuchowania. Nie potrzebujesz do tego świeczek zapachowych ani cieplutkich kocyków. Masz pod ręką wszystko. czego ci potrzeba. by wreszcie odpocząć.

Przytłoczeni pędem dzisiejszego świata często myślimy. że odpoczynek jest luksusem. Postrzegamy go jako lenistwo. a sami czujemy się źle z naszą bezproduktywnością. Zagubieni w świecie. który wymaga od nas wiecznego pędu i nieustannego działania zapominamy. że nasze siły nie są nieskończone. Tymczasem bez relaksu nie powstałyby rzeczy wielkie. twórcze i wybitne. Hvile koncentruje się na całościowej zmianie sposobu życia. Musimy na nowo przemyśleć. co dla nas jest ważne.

:

Cena:


Dzielny Oczak

Autor: Agnieszka Chylińska

Dzielna jest Zezia. dzielny jest jej młodszy brat zwany Oczakiem. Cała rodzina Zezików daje radę. co wcale nie oznacza. że wszystko zawsze jest spoko.

Miało być pięknie. wyjazd na obóz harcerski to świetny początek wakacji. Ale to także doskonała okazja dla pecha. który zmieni idealne plany w katastrofę. Na szczęście trafiło na Franka. chłopca. który się nie poddaje.

‚Dzielny Oczak’ to szósta książka cyklu o rodzinie Zezi. Tym razem historię poznamy z perspektywy bystrego chłopca. Zezię w kolejnej dziecięcej przygodzie zastąpił młodszy brat Franek…

Będzie się działo!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


ISBN

9788375697742: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/cud-eucharystyczny-w-legnicy-malgorzata-pabis-189307u

Cena:


Niewolnik w Europie

Autor: Paweł Brol

Rok 2027. Pochodzący z niewielkich Łambinowic Michał kończy studia w stolicy. Szukając pomysłu na dalsze życie osobiste i zawodowe. niespodziewanie otrzymuje propozycję pracy w Centrum Informacyjnym Rządu. Szybko staje się narzędziem bezlitosnej gry politycznej. Niedługo później poznaje piękną córkę prezydenta. Podczas jednego z wyjazdów służbowych na Maltę dziewczyna znika. a Michał postanawia ruszyć w podróż śladami zaginionej. W poszukiwaniach pomagają mu tajemnicze wizje oraz nowo poznany imigrant z Afryki.

Niewolnik w Europie to opowieść o dojrzewaniu i przebaczaniu. o wierze oraz związanych z nią wątpliwościach. o odwadze i zdradzie. Ta rozgrywająca się w kilku krajach i na egzotycznych wyspach Starego Kontynentu historia stawia pytania o najbardziej aktualne współczes

:

Cena:


ISBN

9788381478946: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/dlug-krwi-grzegorz-golebiowski-189275u

Cena:


Przekupić wiedźmę

Autor: Barbara Mikulska

Życie Konstancji Myszyńskiej po raz kolejny legło w gruzach. Po dwóch latach — wydawałoby się — szczęśliwego związku przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Zemsta tylko na chwilę wyrywa ją z psychicznego dołka. By odreagować. ucieka na wieś i zaszywa się w opustoszałym ośrodku agroturystycznym.

Czy w dwudziestym pierwszym wieku można uwierzyć w czary? Czy proszenie wiedźmy o pomoc ma jakikolwiek sens? I co wiejska szeptucha może wiedzieć o tym. czego potrzebuje współczesna młoda kobieta?

Zabawna. lekka. ujmująca. idealna na letnie wieczory z lampką wina. Subtelna obyczajówka. która pochłania czytelnika. przyjemnym stylem i życiową fabułą. w której postacie są jak dobrzy kumple. Polecam wszystkim. którzy chcą się oderwać od codzienności i

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9anna wyrzykowska, ukryta siec, mieczysław łobocki metody i techniki badań pedagogicznych pdf, dwudziestolecie międzywojenne książki, jak rozszyfrować każdego pdf, wypożyczalnia ebook, zawód dziennikarz, zarządzanie zasobami ludzkimi książka, dariusz kaczor, ćwiczenia propriocepcji w rehabilitacji pdf, format ebook kindle, zimbardo psychologia kluczowe koncepcje pdf, jak mniej myśleć pdf, diniejko, magia zabija, zasada dobrej wiary…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin