ISBN

ISBN

9788324218035: Wydawnictwo

Format

16: https://woblink.com/ebook/display-strategie-wystawiania-ewa-malgorzata-tatar-maria-hussakowska-207373u

Cena: Maria Hussakowska


Warsztaty wyciszenia – opowiadanie erotyczne

Autor: Tempest Christina

‚Mężczyzna odwraca się twarzą do niej i patrzy na nią pytająco. Emma kiwa przytakująco głową i podtrzymuje spojrzenie. I wtedy się całują. Najpierw łagodnie i niepewnie. Potem mocniej i bardziej pożądliwie. Emma opiera się na ramieniu. pozwalając drugiej dłoni wędrować po jego ciele. Czuje. jak przez mężczyznę przechodzi dreszcz.’

Emma ma problemy z samochodem na opustoszałej autostradzie w środku nocy… i rozładowuje się jej telefon. Dziewczyna podąża jedyną ścieżką. którą udaje jej się dostrzec i dociera do domu z tabliczką: Warsztaty wyciszenia. Emma zostaje w nim przyjęta przez mężczyznę i po chwili uspokaja się w jego cichym i zmysłowym otoczeniu. Jedyne. czego pragnie. to dotyk nieznajomego. Zapsuty samochód odchodzi w zapomnienie.

Wyd: Wydawnictwo BOSZ

Cena: 29.9


Seks w wielkich miastach

Autor: Aleksandra Gumowska

Jedenaście metropolii pulsujących pożądaniem

Sensualny. intymny i poruszający reportaż o naszej seksualności

Aleksandra Gumowska rusza w fascynującą podróż tropem Julesa Verne’a i jego bohatera Phileasa Fogga z książki W 80 dni dookoła świata. Przemierza cały glob i odwiedza 11 wielkich miast – m. in. Paryż. Kair. Kalkutę. Tokio. San Francisco – aby sprawdzić. jak na sprawy seksu. orgazmu. partnerstwa i aranżowanych małżeństw patrzy się w różnych kulturach.

Czy internet zastąpił romantyzm?

Czy poligamia jest lepsza niż monogamia?

Dlaczego niektórzy potrzebują orgii. aby doznać erotycznego spełnienia?

Czy rodzić dzieci. biorąc udział w wyścigu szczurów?

Autorka spotyka ludzi w różnym wieku i z odmiennymi doświadczeniami. których łączy jedno: życie w wielkim mieście dającym anonimowość i pozorną swobodę. Z jej opowieści wyłania się intrygujący. a niekiedy zasmucający obraz intymnego życia ludzi z różnych zakątków świata. pełen ścierających się kultur. zróżnicowanych preferencji. skrajnych doświadczeń i przebiegających w różnych miejscach granic obyczajowych i mentalnych.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9harry potter autor, tadeusz kufel, wilk zły, port cieni, sztandar chwały online, streszczenie zaczarowana zagroda, nie odkładaj życia na później, historia medycyny pdf, dotyk crossa 5 pdf, czerwone i czarne pdf, dzieci które gorszą, sarah j maas księżycowe miasto, bartek jędrzejak, jarosław sokołowski…