Harda Horda. Antologia opowiadań

Harda Horda. Antologia opowiadań

Autor: Ewa Białołęcka

Kiedy kilkanaście kobiet łączy siły. powstają rzeczy wyjątkowe.

Dwanaście niesamowitych historii pełnych nostalgii i grozy. Wyrusz w niezwykłą podróż po zdumiewających światach. w których ludzkość próbuje radzić sobie ze skutkami katastrof spowodowanych przez naturę lub własną ignorancję. gdzie czasem pojawiają się chmury będące portalem do innego uniwersum. a w słowach niewinnej piosenki dla dzieci „Jaworowi ludzie” ukrywa się mrożąca krew w żyłach tajemnica.

Pierwsze wspólne dzieło stowarzyszenia Harda Horda. Grupy dwunastu znakomitych i nagradzanych polskich pisarek. Poznaj ich zjawiskową antologię o przekraczaniu granic.

Od kobiet dla kobiet. Ale nie tylko. Porywająca lektura dla wszystkich wielbicieli mrocznych klimatów.

***

Jaką barwę p

:

Cena:


Hayden War. Tom 7. Nowe otwarcie

Autor: Evan Currie

Wojna oficjalnie się skończyła i Sorilla. czując ciężar lat spędzonych w pierwszej linii. zdecydowała się odejść z armii. Czas odłożyć pancerz bojowy i broń. czas wreszcie zacząć budować coś dla siebie. Jednak prawdziwy koniec wojny to nie decyzja zwykłych ludzi. a tych u władzy. a oni zawsze szukają dziury w całym. Nadchodzący koszmar sprawia. że Sojusz i SOLCOM muszą działać razem. A nikt nie pomoże bardziej niż doświadczona weteranka wojen kosmicznych i planetarnych starć. Służyć innym to powołanie Sorilli i jej życie.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 25.52


Gdy Polacy nosili dredy. Kołtun – historia prawdziwa

Autor: Marcin Winkowski

Opowiadano. że ktoś po ich obcięciu utracił wzrok. inny dostał pomieszania zmysłów. trzeci zaś miał po miesiącu umrzeć… Równocześnie w największych miastach dawnej Rzeczpospolitej lekarze toczyli ożywione dysputy nad istotą zjawiska. spierając się o to. czy należy tę wyimaginowaną chorobę leczyć. czy też po prostu kołtuna ścinać.

Marcin Winkowski. w oparciu o liczne źródła z epoki. przenosi czytelnika do dziewiętnastego wieku i przedstawia kompleksową analizę osobliwości. jaką był kołtun. Pisze zarówno o ówczesnym stanie higieny i wiedzy lekarskiej. jak i życiu codziennym polskich chłopów – o zabobonach i przesądach. o znachorach i medycynie ludowej.

Jakie argumenty przytaczali obrońcy „choroby kołtunowej”? Dlaczego wia

31.9: https://woblink.com/ebook/motyw-ukryty-katarzyna-bonda-bogdan-lach-187294u

Cena: Bogdan Lach


Dworek w Miłosnej

Autor: Olejnik Agnieszka

Wyobraź sobie długą. wysadzaną strzelistymi drzewami aleję. wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem Antonim. przejdź się nad staw. odetchnij zapachem lawendy… Zajrzyj do miejsca. gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna. 

Bogna Rytter. dziedziczka posiadłości. zapisuje swój majątek jedynym krewnym – kuzynkom Adzie i Monice. Co zrobią z nieoczekiwanym spadkiem? Czy każda zmiana jest zmianą na lepsze? Jak ułożą się stosunki między dwiema niemal obcymi kobietami. między którymi staną wielkie pieniądze i… mężczyzna? 

Stare mury kryją niejedną tajemnicę. A kiedy do dworku wprowadzi się młodość. wraz z nią zamieszkają tam

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138206/epub

1:

:

Cena:wszystkie nasze, i bóg o nas zapomniał, graham hancock książki, moc srebra, jak żyć z rakiem i go pokonać, zabujcze ciało, dzieci z bullerbyn pdf, płciowość, bajka monster high 13 życzeń, mark manson książki, black cindy, różnice indywidualne strelau pdf, kapelusz pani wrony pdf, weronika szafrańska, narzeczona kiera cass, pzinż 343…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin