203008

203008

8.49: https://woblink.com/ebook/laguna-joseph-conrad-aniela-zagorska-203008u

1

:

Cena:


Od Kaukazu po Sudety. Studia i szkice o poznawaniu i zamieszkiwaniu gór dalekich i bliskich

Autor: Ewa Grzęda

Monograficzny tom Od Kaukazu po Sudety. Studia i szkice o poznawaniu i zamieszkiwaniu gór dalekich i bliskich pod redakcją Ewy Grzędy jest owocem wieloletniej współpracy badaczy z różnych akademickich ośrodków polskich i zagranicznych. zintegrowanych wokół Pracowni Badań Humanistycznych nad Problematyką Górską. Książka ukazuje się jako drugi tom Serii Górskiej wydawanej przez Universitas.

Tytuł Od Kaukazu po Sudety… sugeruje szeroki. wykraczający daleko poza granice Europy. zasięg geograficzny problematyki omawianej w zbiorze. Tematyka studiów prezentowanych w niniejszym tomie oscyluje wokół zagadnień związanych z różnymi aspektami życia codziennego i duchowego społeczności zamieszkujących obszary górskie o zróżn

:

Cena:


Sfinks lodowy

Autor: Juliusz Verne

“Sfinks lodowy” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Bohaterowie tej wspaniałej powieści odkrywają. że niesamowite zdarzenia opisane w sławnej powieści Edgara Allana Poego „Przygody Artura Gordon Pyma” nie są zmyślone. ale zupełnie prawdziwe. Odkrycie trupa na krze zdaje się potwierdzać ich przekonanie.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


https://woblink.com/product-publication/download/203979/epub

1:

:

Cena:


Przygody na okręcie „Chancellor“

Autor: Juliusz Verne

“Przygody na okręcie „Chancellor“” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Powieść ta została spisana w formie pamiętnika jednego z pasażerów statku ‚Chancellor’. płynącego z Karoliny Południowej do Wielkiej Brytanii. Statek ulega katastrofie. a rozbitkowie przeżywają wydarzenia pełne grozy.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 16.49www bez cenzury, black cindy, reforma katolicka, wypracowania ten obcy, ziemia osamotniona, akademia nocnych łowców, paweł fijałkowski, tarantula klops i herkules, regina bret, sfałszowane wybory, ćwirlej tam ci będzie lepiej, kolorowy szalik pdf, słodkie magnolie, 21 lekcji, umorzenie mobi chomikuj, eugeniusz oniegin puszkin, figliki, prawda o brygadzie świętokrzyskiej…