Pasjonaci kreatorzy twórcy

Pasjonaci kreatorzy twórcy

Autor: Elżbieta Zakrzewska-Manterys

Celem publikacji jest odczarowanie wizerunku osób niepełnosprawnych jako ludzi wycofanych. nie tylko wyłączonych z głównego nurtu życia społecznego. ale także pozbawionych życiowych planów. aspiracji i dążeń. Jest to książka. która ma pokazać osoby niepełnosprawne w innym świetle – jako ludzi pełnych pasji. realizujących z powodzeniem swoje zainteresowania. aktywnie działających w przestrzeni mass mediów i kreujących rzeczywistość społeczną zgodnie ze swoimi potrzebami. Publikacja prezentuje osoby niepełnosprawne jako wychodzące naprzeciw własnym marzeniom. umiejętnie realizujące swoje plany. a przede wszystkim swoim przykładem przełamujące utarty. stereotypowy wizerunek ludzi „z problemami”.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu

Cena:


1

:

:

Cena:


Autoportret z blizną

Autor: Roman Frister

„Autoportret z blizną” Romana Fristera to książka niezwykła. Książka wstrząsająca. bo szczera. Mówi o sprawach o rzeczach. o których nie chce się wiedzieć. Osobista. intymna. niewiarygodna. bo prawdziwa. Bez samousprawiedliwienia. Zostaje jak zadra w sercu.

Autor bezkompromisowo i szczerze przyznaje. że ludzie to zwierzęta. Frister obezwładniająco prawdziwie mówi o procesie odczłowieczenia. któremu został poddany – zarówno on. jak i inni więźniowie obozów koncentracyjnych.

Frister chce żyć. Udaje mu się wyjść z piekła. nie zawsze szlachetnie. Po wojnie prowadzi życie pełne przygód. kobiet. wyzwań zawodowych. zakrętów i sukcesów. Książka. jest napisana świetnym językiem. trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Frister to mistrz narracji.

Wydawnictwo:

Cena:łarionow, socjologia sportu, cities skylines poradnik, outlast 2 poradnik, michał szpinda, książki bestsellery 2019, cherezińska wojenna korona, olga tokarczuk księgi jakubowe pdf, robin cook nano, audiobook metro 2033, ramtha biała księga, mówili że jestem zbyt wrażliwa, książki ebooki za darmo, jeszcze jedno marzenie, wypożyczalnia internetowa, troje na huśtawce, ołowiany świt pdf, psychologia szefa pdf…