ISBN

ISBN

9788381479899: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/gwiazdor-piotr-c-192823u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324078615: Wydawnictwo

Format

17.99: https://woblink.com/ebook/historia-bez-cenzury-5-i-straszno-i-smieszno-prl-wojciech-drewniak-196063u

Cena:


Stacja Jagodno. Tom VII. Uczucia zaklęte w kamieniu

Autor: Karolina Wilczyńska

Do Jagodna niespodziewanie trafia Lea. artystka specjalizująca się w wyrobie biżuterii artystycznej. Chce wykorzystać w swoich projektach krzemień pasiasty – największy dar natury z tutejszych gór. zwany też kamieniem optymizmu. Tymczasem awaria samochodu zatrzymuje ją na dłużej w urokliwej miejscowości. a nieco gburowaty mechanik. w którego ręce trafiło zepsute auto nowoprzybyłej. okazuje się bardzo intrygujący… Tylko czy ta znajomość nie skończy się awarią? I czy Lea rzeczywiście pojawiła się w okolicy przypadkiem?

Pozostałych. dobrze nam znanych bohaterów książek z cyklu „Stacja Jagodno”. również czekają niespodzianki. Marysia przeżyje letnie zauroczenie i nieodłącznie związane z nim chwile miłosnej niepewności. Jadwiga postanowi wreszcie o

29.9: https://woblink.com/ebook/rok-na-kwiatowej-tom-7-w-kolorze-wrzosu-karolina-wilczynska-185371u

Cena:


Aleja starych topoli. tom II

Autor: Agnieszka Janiszewska

Czasami jeden gest wystarczy. by unieważnić nieprzekraczalne granice.

W drugim tomie jodłowskiej sagi na scenę wkracza młode pokolenie rodzin Celiowskich i Więckowskich. Najstarsza córka Andrzeja w dalszym ciągu prowadzi pamiętnik. a los rozpisuje swoją opowieść na wiele wzajemnie się uzupełniających wątków. Historia Klary i Gilberta. Huberta i Ewy. a także Maryli. Adeli. Andrzeja i Joanny udowadnia. jak bardzo złożony może okazać się dramat. gdy na scenie życia występują tak skomplikowani aktorzy oraz snujące się pomiędzy nimi tajemnice. Kim jest człowiek skrywający się pod enigmatycznie brzmiącym nazwiskiem Chambroux? Jak wiele jest gotów poświęcić ojciec rodziny w imię fałszywie pojmowanej dumy? Z jakiego powodu zmarła przed laty Maryla? Czy skrywa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 29.9


Przyszłość ludzkości

Autor: Michio Kaku

Autor bestsellerowej ‚Przyszłości umysłu’ wkracza na niezbadane obszary astrofizyki. sztucznej inteligencji i nowoczesnej techniki. by przedstawić zapierającą dech w piersiach wizję naszej przyszłości w kosmosie i ostatecznego celu ludzkości.

Światowej sławy fizyk i futurolog. profesor Michio Kaku. roztacza przed nami niezwykle szczegółową i przekonującą wizję rozwoju ludzkości prowadzącego do powstania samowystarczalnej cywilizacji w przestrzeni kosmicznej. Przewiduje. że kolejne odkrycia w dziedzinie robotyki. nanotechnologii i biotechnologii pozwolą nam przystosowywać obce światy do naszych potrzeb i budować rozwijające się prężnie miasta na Marsie i innych ciałach Układu Słonecznego.

Profesor Kaku zabiera nas w podróż poza Galaktykę. a nawet poza nasz Wszechświat. rozważając najbardziej kontrowersyjne zagadnienia współczesnej nauki.

Zaraźliwy entuzjazm autora i jego dogłębne zrozumienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie lotów kosmicznych sprawiają. że podróż z profesorem Kaku jest dla wszystkich czytelników jego książki emocjonującą i inspirującą wyprawą do przyszłości. w której ludzkość znajdzie dla siebie w końcu upragnione miejsce pośród gwiazd.

Michio Kaku – jeden z najbardziej prominentnych i szanowanych uczonych naszych czasów. współtwórca teorii strun. piastuje katedrę fizyki na City University of New York. Jest autorem światowych bestsellerów: ‚Fizyki rzeczy niemożliwych’. ‚Wizji’. ‚Wszechświatów równoległych’. ‚Hiperprzestrzeni’. ‚Fizyki przyszłości’. ‚Kosmosu Einsteina’ i ‚Przyszłości umysłu’. a także licznych podręczników akademickich i prac naukowych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9naval chłopaki z marsa, ebook free, książki top 100, sieć – ostatni bastion ss, maciej kozłowski dzieci, zaczynaj od dlaczego jak wielcy liderzy inspirują innych do działania, o. joachim badeni, przedrzeźniacze, kostka i bruno, lego marvel super heroes solucja, seks seniorów, paweł surowiec, gildia magów audiobook, saga puszczy białowieskiej, najlepsze cykle fantasy, ludzie bezdomni opracowanie, małomiasteczkowy mp3 chomikuj…