Delhi

Delhi

Autor: Rana Dasgupta

Po wprowadzeniu otwartej gospodarki rynkowej w Indiach zapanował chaos niszczenia i tworzenia: slumsy i targowiska były burzone. a na ich miejscu wyrastały centra handlowe i apartamentowce. powstawały oszałamiające fortuny. młodzi ludzie robili zawrotne kariery. a luksus był na wyciągnięcie ręki. Ale transformacja dała też początek ogromnym nierównościom społecznym. a przemoc na ulicach osiągnęła niespotykaną dotąd skalę.

Rana Dasgupta pisze o współczesnym Delhi z liryzmem i empatią. wsłuchując się w głosy jego mieszkańców: miliarderów i biurokratów. handlarzy narkotyków i przedsiębiorców. mieszkańców slumsów i pracowników międzynarodowych korporacji. Są pokoleniem na zakręcie. a ich historie składają się na obraz miasta i społeczeństwa pogrążonego w wirze transformacji.

:

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/147083/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788379998029: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/trzecia-ludzkosc-bernard-werber-marta-olszewska-26102u

Cena:stephen king bastion pdf, huxleya, vi keeland tylko dla ciebie pdf, sławomir mrożek słoń pdf, hygge duńska sztuka szczęścia pdf, resocjalizacja pdf, podstawy automatyki i robotyki, kamil liberadzki, strzałkowska wiersze, monachomachia streszczenie, profesor spanner pdf, faye kellerman, booker prize, agnieszka bielska brodziak, kobiety z bloku 10: eksperymenty medyczne w auschwitz, tomasz komornicki…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin