Szerlok Holmes i jego przygody. Człowiek z blizną

Szerlok Holmes i jego przygody. Człowiek z blizną

Autor: Arthur Conan Doyle

Podczas drogi powrotnej. żona dziennikarza St. Claira. przypadkiem mijała podejrzany zaułek. gdzie ujrzała swego męża w oknie domu. który na jej widok zniknął jakby siłą przez kogoś odciągnięty. Usiłowała wejść. lecz uniemożliwił to gospodarz owego budynku. Po chwili wróciła z policją. przeszukano pokój. w którego oknie ostatni raz widziano zaginionego. W pokoju znajdował się Hugo Boone. kulawy żebrak z wykrzywioną wargą. znany w Londynie z wielkiej elokwencji. Odnaleziono ubranie. które pani St. Clair rozpoznała jako należące do jej męża. oraz zabawki. jakie miał przywieść dla dzieci. Na parapecie były ślady krwi. Boone został zatrzymany jako podejrzany o morderstwo.

Holmes poproszony o pomoc przeprowadza w przebraniu wizję lokalną zauł

:

Cena:


Format

PDF: 177021

https://woblink.com/ebook/astrocalendarium-2020-piotr-gibaszewski-177021u

:

Cena:


Novae Res

Format: EPUB.MOBI

46

1:

Cena:


Jak być ogierem do końca życia

Autor: Hanna Bakuła

To zabawna klasyfikacja męskich ogierów z całego świata i Polski wraz z drobiazgowym wyjaśnieniem ich wad charakteru. To także swoisty… poradnik astrologiczny. czyli podział według znaków zodiaku.

Wydaje mi się. że ta książka jest potrzebna laskom w różnym wieku jako segregator emocji. Wiem. że każdy ma swój rozum i musi się poparzyć. tylko czy na pewno? Ja jestem poparzona. ale minimalnie. w miejscach niewidocznych. I sama ponoszę za to winę. Ale to dawne ślady. Moje bezkresne doświadczenie życiowe leży odłogiem. dlatego udostępniam je w poradnikach. żeby popasły się na nim skołowane koleżanki. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów. acz jakiekolwiek podobieństwo do moich męskich przyjaciół jest przypadkowe. Uważam. że wyglądają młodo i PESEL się ich nie ima. w

:

Cena:


Ta druga

Autor: Marta Ziółkowska

Amelia i Anastazja są jak ogień i woda. a światy. w których żyją. to galaktyki odległe o lata świetlne. Pierwsza to spokojna. obowiązkowa lekarka i dobra żona szanowanego prawnika. Druga – postrzelona artystyczna dusza. znana i ceniona pisarka. wieczna singielka. Siostry bliźniaczki. Pierwszą uwielbiają rodzice. ponieważ spełnia wszystkie ich oczekiwania. Druga jest czarną owcą w rodzinie. a matka nazywa ją nieudacznicą bez wykształcenia i zawodu.

Pewnego dnia te dwie młode dziewczyny postanawiają zamienić się miejscami. Niedługo potem jedna z nich umiera. a druga próbuje nadal żyć jej życiem… Ale czy to możliwe. by na stałe zająć czyjeś miejsce? Co się stanie. gdy od dawna skrywane tajemnice w końcu wyjdą na jaw?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena:tysiąc wspaniałych słońc pdf, szekspir cytaty, slowianie zachodni, małgorzata kościelska, patrick lencioni, witwicki piotr, ostatnie wołanie maryi, weblink, geografia fizyczna świata, otwórz oczy alicja sinicka, bukała pdf, dobre wychowanie amor towles, projektowanie doświadczeń, rodzanice puzyńska…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin