Valorant – poradnik do gry

Valorant – poradnik do gry

Autor: Łukasz Telesiński

Niniejszy poradnik do gry Valorant omawia najważniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej podstaw. Pierwszym dużym rozdziałem tego poradnika jest swego rodzaju przewodnik po podstawach gry Valorant. Rozdział ten otwiera strona z przydatnymi poradami na start z którymi powinni zaznajomić się wszyscy początkujący Gracze. Na kolejnych stronach tego rozdziału poruszamy tak istotne kwestie. jak m.in. strzelanie. gra drużynowa. odpowiednie poruszanie się po mapie. a także w szczegółowy sposób wyjaśniamy w jaki sposób dbać o ekonomię w trakcie rozgrywki i jaki może ona mieć wpływ na przebieg meczu.

Drugim dużym rozdziałem tego poradnika jest FAQ w którym odpowiadamy na ważne pytania dotyczące gry. np. czy gra jest dostępna na platformie Faceit. jak zmienić nick w grze. od jakiego wieku można grać w

:

Cena:


ISBN

9788382261080: Wydawnictwo

Format

4.49: https://woblink.com/ebook/bezprawie-anton-czechow-201279u

Cena:


ISBN

9788726208634: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/letni-seks-1-autobus-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-203428u

Cena:


Opowiadania TOM I – II

Autor: Anton Czechow

“Opowiadania” Tom I – II. to zbiór 57 opowiadań Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

Wśród 57 opowiadań znajdują się takie utwory jak: Aptekarzowa. Bezbronna istota. Człowiek w futerale. Dwa romanse. Dyrektor pod kanapą. Fatalna wizyta. Kameleon. Naga narzeczona. Noc przed rozprawą sądową. Pani marszałkowa. Partia Winta. Potwarz. Rozmowa z psem. Skrzypce Rotszylda. Syrena. Śmierć urzędnika. W pociągu czy Żarcik. 

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49


Naga narzeczona – zbiór opowiadań

Autor: Anton Czechow

Naga Narzeczona to zbiór opowiadań cechujących się niesamowitym opisem uczuć. które przeżywa każdy człowiek na różnych etapach swojego życia – miłości. tęsknoty. ale także chciwości i zrozumienia swoich błędów dopiero w ostatnich dniach. Bardzo trafne. choć nierzadko wydawałoby się nieżyciowe przykłady zmuszają do refleksji o nas samych.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Nawałnica mieczy: Krew i złoto. Edycja ilustrowana

Autor: George R.R. Martin

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje. a trzeciego wyjęto spod prawa. ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie. a jego najbardziej nieprzejednany rywal. lord Stannis. pokonany i zhańbiony. ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki.

Tymczasem wygnana królowa Daenerys. pani ostatnich trzech smoków na świecie. wędruje przez krwawiący kontynent. zbiera siły i gromadzi sojuszników. pragnąc odzyskać koronę. którą uważa za swoją.

Gdy wrogie armie przygotowują się do decydującego starcia. zza granic cywilizacji przybywa armia dzikich – barbarzyńców pragnących podbić Siedem Królestw. Za nimi maszeruje horda mitycznych Innych. prowadzących armię żywych trupów…

NAWAŁNICA MIECZY CZĘŚĆ I I: KREW I ZŁOTO

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 56trzeci szympans, najlepsze ebooki, ogień i krew 2, charles perrault kot w butach, mama kazała mi chorować pdf, na tropie niewyjaśnionego, drzwi percepcji, efekt lucyfera. dlaczego dobrzy ludzie czynią zło?, otwórz oczy zaraz świt, my dilemma is you, libra.ibuk, bracia slater ryder pdf, pokrzyk, stalin terror absolutny, behawiorysta mróz pdf, ogród zuzanny pdf, boi sie mnie, ikigai. japoński sekret długiego i szczęśliwego życia, ofiary burzy…