ISBN

ISBN

9788711868676: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/emmy-9-nie-ma-odwrotu-finderup-mette-199461u

Cena:


Baśnie dla młodszych i starszych: Jaś i Małgosia

Autor: Zofia Stanecka

Ludzie opowiadają sobie baśnie od bardzo. bardzo dawna. I to na całym świecie! Wiele trafiło do kanonu literatury dla dzieci. Czy tylko dla dzieci? W podróż do świata klasycznych baśni zapraszamy dużych i małych!

Przeżyjesz chwile grozy czytając o Jasiu i Małgosi. Znaną baśń na nowo zinterpretowała Zofia Stanecka. Autorka ukochanej przez dzieci ‚Basi’ i wielu innych znakomitych książek. z właściwą sobie swadą. dystansem i wrażliwością. przywołuje znane nam wszystkim postaci i historie. skłaniając do ich ponownego odkrycia i interpretacji.

Każda z baśni została opatrzona krótkim. ciekawym rysem historycznym. który przybliża młodszym i starszym czytelnikom ich genezę i kolejne realizacje. Autorką przepięknych ilustracji jest Magdalena Kozieł – Nowak.

4.99: https://woblink.com/ebook/basnie-dla-mlodszych-i-starszych-knyps-z-czubkiem-zofia-stanecka-199600u

Cena:


Eksplozja miłości – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Marie- Rachel. nazywana przez swoja siostrę Zaza. oraz Rachel są siostrami. które prowadzą dość monotonne życie na dworze swojego wymagającego i dystyngowanego ojca w księstwie Melhausen. Zaza stale pilnowana jest przez surową i oschłą hrabinę Gglucksburg. Jedyną rozrywką przynoszącą radość młodej księżniczce są lekcje muzyki z profesorem Durmontem. który nie tylko uczy młodą pannę grać. ale również otwiera jej umysł na nowinki ze świata sztuki. literatury. nauki. które kwitnie w Paryżu. Pewnego dnia hrabina Glucksburg choruje. a Zaza może udać się na lekcje bez jej towarzystwa. Wtedy profesor wyjawia jej iż zamierza opuścić ją i udać się do Paryża. gdzie świat podąża w zupełnie nowym kierunku odpowiednim i dla jej otwartego i chłonnego umysłu. Za

9.99: https://woblink.com/ebook/anglik-w-paryzu-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199486u

Cena:sandi lynn książki, xavras wyżryn, dr zygadlewicz, wiek empatii, system zapisywania liczb klasa 4 pdf, elle kennedy pdf, zofia nałkowska granica, zniknięcie annie thorne, bibliotekarz 4, programy resocjalizacyjne przykłady, paweł płuciennik, byliśmy głupi, potentat katy evans, hipokryzja książka, anna henrietta romans, glukhovsky metro, idealna dziewczyna carrie blake pdf, współczesne systemy polityczne żmigrodzki pdf, ekstradycja mróz pdf, poradnik hodowcy aniołów, podstawy biochemii pdf, ślepy maks, dzieci pana astronoma pdf cała książka, czarny młyn audiobook, książki szachowe pdf, powstanie czlowieka, relatywistyczny…