Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa

Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa

Autor: Wasilij Machanienko

Jednak Barliona ma też mroczną stronę: darmową siłę roboczą są w niej skazańcy ze świata rzeczywistego. Podczas gdy ciała więźniów pozostają zamknięte w autonomicznych kapsułach. ich umysły przenoszą się do wirtualnych kopalń Barliony.

Dmitrij Machan przeżył już wiele. Po wyroku skazującym na osiem lat ciężkich prac musi radzić sobie jako Szaman. najmniej popularna klasa gracza; na domiar złego ma równie niepopularną specjalność Jubilera. Jego walka o przetrwanie w niczym nie przypomina wirtualnej zabawy.

Machan dociera do odległych od stolicy krain. Nie traci czasu i zaczyna rozwijać swoje umiejętności. Dobrze wie. że najszybszym sposobem levelowania postaci są zadania. Ale zadania. które otrzymuje Szaman. są unikalne i legendarne. a jed

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9


ISBN

9788324070008: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/dieta-clear-skin-nina-nelson-ronda-nelson-143673u

Cena: Ronda Nelson


Zielone migdały. czyli po co światu Kurdowie

Autor: Paweł Smoleński

Każdy słyszał kiedyś o Kurdach. ale czy wiemy o nich coś. co wymykałoby się stereotypom powielanym przez telewizyjne migawki?

„Zielone migdały” to owoc podróży do Iraku i Kurdystanu. które autor odbył w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Znajdziemy tu zarówno historię prześladowań Kurdów. jak i ich partyzanckiej walki o niepodległość pod przywództwem klanu Barzanich.

Smoleński odwiedza miejsca konstytuujące kurdyjską tożsamość – muzeum ludobójstwa w Halabdży i jazydzkie sanktuarium Lalisz. ale spotyka się też ze zwykłymi ludźmi w ich codziennym życiu. pomiędzy pracą a wizytą w centrum handlowym. z powracającymi do kraju emigrantami i tymi. którzy bez wahania oskarżają rządzących o nepotyzm.

Ta książka to opowieś

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 18.65


Trociny

Autor: Krzysztof Varga

‚Najnowsza powieść Krzysztofa Vargi to brawurowy pamflet na współczesność. Razem z głównym bohaterem. pięćdziesięcioletnim komiwojażerem. możemy popastwić się nad wszystkim. co na co dzień doprowadza nas do szału – pasażerami PKP. smrodem na klatce schodowej. szkoleniami integracyjnymi i modną młodzieżą w kawiarniach. Piotr sączy jad nienawiści i bezlitośnie obnaża słabostki i śmieszności współczesnego Polaka. Tworzy pełnokrwiste i przeraźliwie wierne portrety toksycznych rodziców. pazernej byłej żony. żałosnych nuworyszy. miłośników kebabów i korporacyjnych wymoczków. Przeszywające spojrzenie szydercy zdziera pancerz hipokryzji. który ma skrywać resztki godności i uchronić przed zranieniem. Wszyscy są niespełnieni. nieudolnie skrywający życiowe rozczarowania. zawistni i śmiertelnie przerażeni wizją samotności. Jest to obraz zniekształcony. karykaturalny i nieodparcie śmieszny. Trociny to prozatorski majstersztyk – znakomita. cyniczna i błyskotliwa rozrywka na najwyższym poziomie. nie tylko dla socjopatów. Ku przestrodze…’

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9


Złoty sen

Autor: Grażyna Jeromin-Gałuszka

Opowieść o przemijaniu i nieprzemijaniu. O wielkiej miłości. która zniszczyła przyjaźń. i o przyjaźni. która pokonała trudną miłość.

Stara willa w sennym kurorcie. a w niej kobiety. które los zetknął ze sobą po wielu latach.
Lili. ekscentryczna właścicielka wilii. dawno temu oświadczyła swej przyjaciółce. że nigdy się do niej nie odezwie. i wytrwała w tym postanowieniu sześćdziesiąt pięć lat.
Ada w dzieciństwie przyjeżdżała tu z matką. żeby leczyć chore serce. Jej owiany tajemnicą pobyt przedłuż

29.9: https://woblink.com/ebook/bossman-vi-keeland-126916u

Cena:


Mój rok relaksu i odpoczynku

Autor: Moshfegh Ottessa

Bohaterka powieści. młoda Amerykanka. jest piękna. chuda. świetnie wykształcona i zamożna. Na pierwszy rzut oka powinna być też szczęśliwa. ale nie jest. Mamy rok 2000. za chwilę początek nowego tysiąclecia. gospodarka kwitnie i wszystko mogłoby się układać idealnie. jednak tylko długi odpoczynek i odcięcie się od rzeczywistości dają bohaterce nadzieję na dalsze normalne życie.

Mój rok relaksu i odpoczynku to opowieść o niemożliwej do przezwyciężenia samotności i braku radości życia pomimo tego. że na pozór wszystkie okoliczności sprzyjają dobrej i wygodnej przyszłości bohaterki tej historii. W ciągłej pogoni za kimś lub za czymś. co da nam szczęście. warto się zatrzymać na chwilę i zastanowić nad sobą. Może hasło „szczęście jest w nas

21.99: https://woblink.com/ebook/fantastyczny-pan-lis-roald-dahl-29180u

Cena:


Moloch

Autor: Marek Krajewski

Najmroczniejsze śledztwo Mocka

Breslau. 1928. szpital psychiatryczny przy Kletschkau Strasse. Eberhard Mock staje twarzą w twarz ze swą dawną kochanką. Jej córka i syn zostali porwani. a ślad po nich zaginął. Od śmierci ukochanej Sophie nic nie wstrząsnęło Mockiem równie mocno jak to spotkanie. Hedwig postradała zmysły: o morderstwo dzieci oskarża własnego męża.

Krok po kroku Mock odkrywa upiorne powiązania między tajnym stowarzyszeniem okultystycznym a budowniczymi miasta przyszłości w centrum Wrocławia. Nawet nie domyśla się. jak potężne siły śledzą każdy jego krok.

Cmentarne czarne msze. wyuzdane praktyki seksualne i ludzie. którzy nie cofną się przed niczym. Tajne śledztwo zaprowadzi Mocka wprost przed przerażające oblicze prawdy. Czy istnieje granica. której Mock nie przekroc

:

Cena:


Jak skutecznie bronić się przed socjopatami

Autor: Martha Stout

Socjopaci są wśród nas.

Kryją się w naszym otoczeniu. doskonale zakamuflowani i z pozoru niewinni. Socjopatą może się okazać szef lub kolega z pracy. obecny lub były partner. ktoś nękający cię w Internecie. a nawet twoje dziecko. Socjopaci wciągają cię w swoje gry i karmią się twoją niepewnością. gniewem i strachem. Są dla ciebie realnym zagrożeniem.

Ukrytych drapieżców jest tak wielu. że prawdopodobnie spotykasz ich każdego dnia.

 

Psycholożka kliniczna Martha Stout przez wiele lat studiowała umysły socjopatów oraz metody. którymi się posługują. aby niszczyć swoje ofiary. W swojej książce opisuje przypadki. które budzą grozę: pozbawione skrupułów dzieci. degeneratów w zawodach zaufania publicznego. byłych małżonków b

Wydawnictwo: Filia

Cena: 22.37dudarz, mocka, potęga podświadomości joseph murphy audiobook, podstawy dietetyki pdf, współczesna polska, rękawiczki jedwabne, tropico 6 wymagania, obłęd ’44, czyli, jak polacy zrobili prezent stalinowi, wywołując powstanie warszawskie, operacja geronimo, ebooki pl, zarządzanie zasobami ludzkimi książka pdf, katarzyna michalak mistrz pdf, ślepy maks, zagrożenia człowieka we współczesnym świecie, kasacja (powieść)…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin