Polska w Unii Europejskiej

Polska w Unii Europejskiej

Autor: Edward Jakubowski

Publikacja wydana została w związku z 10 rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Przesłankę doboru tematów podejmowanych w artykułach składających się na niniejszą pracę stanowiły wyzwania stojące przed Polską. niespotykane dotąd możliwości finansowe. wzmożenie aktywności aktorów uczestniczących w kreowaniu rozwoju państwa. Nie bez znaczenia była także ich aktualność.

Książka poświęcona jest problemom rozwoju regionalnego. polityki rolnej. wspierania przedsiębiorczości. edukacji. badań i innowacyjnych rozwiązań. istotne i w pełni uzasadnione jest budowanie bezpieczeństwa energetycznego kraju. również w kontekście proponowanych rozwiązań na gruncie Unii Europejskiej.

Praca składa się z dwó

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


https://woblink.com/product-publication/download/147141/epub

1:

:

Cena:kurs rysunku pdf, onoszko, jak uporządkować swoje życie, agata gąsiorowska, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, max czornyj ślepiec, homo deus pdf, ten dzień docer, damien bracia slater pdf, zamek w czarnobylu, opowieści z pogranicza, potrochu, legalny doping, mózg psychopaty james fallon pdf, analiza fundamentalna pdf…