Moje muzy. moje życie bez retuszu i tajemnic

Moje muzy. moje życie bez retuszu i tajemnic

Autor: Skalski Sebasstian

Artysta. fotografik. malarz i showman Sebasstian Skalski nazywa się: „ALMODÓVAREM FOTOGRAFII” bo słynie ze zdjęć kobiet. Podobnie jak hiszpański reżyser Pedro Almodóvar. potrafi wydobyć z portretowanych kobiet piękno. erotyzm i tragizm. Kobietom poświęcił najwięcej swoich wystaw. książek. albumów. piosenek i płyt.

Moje muzy. moje życie bez retuszu i tajemnic… to książka wyjątkowa. szczera. pełna niezwykłych fotografii. prawdziwych historii i anegdot. To opowieść o artyście. którego dzieła fascynują i szokują jak i ich autor. Przede wszystkim jest to książka o relacjach mistrza z muzami… wyjątkowymi. popularnymi i legendarnymi kobietami XXI wieku ukazanymi bez retuszu i tajemnic…! 

Wydawnictwo: Edipresse Polska S

Cena:


Bez cukru #kasiuniagotuje

Autor: Burzyńska-Sychowicz Katarzyna

Słodycze bez cukru. wypieki bez mąki. słodkości bez wyrzutów sumienia. Kasia Burzyńska do niedawna potrafiła się bawić do rana. Ale odkąd została mamą. rano mówi Dzień dobry Polsko!. by prosto z pracy biec do do domu i rozpieszczać domowników zdrowymi pysznymi słodkimi daniami. które komponuje według własnych przepisów.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9


Piękno bez tajemnic

Autor: Ambroziak Marcin

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na to by w każdym momencie życia wyglądać dobrze. a nawet lepiej niż wskazywałaby na to metryka […]. W tej książce zdradzę na to sprawdzone sposoby – te. które działają i w które absolutnie wierzę’.

Dr Marcin Ambroziak zaprasza w podróż po świecie medycyny estetycznej! Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. stworzył pierwszy kompleksowy poradnik. w którym w przyjazny sposób opisuje skomplikowane zabiegi i wyjaśnia zawiłości lekarskiej terminologii. W książce przedstawia procedury korygujące konkretne mankamenty urody. jak i te. które pozwolą po prostu dłużej cieszyć się młodym wyglądem.

 • przegląd zabiegów
 • ocena ich skuteczności
 • praktyczne wskazówki
 • Wydawnictwo: MUZA SA

  Cena: 23.9


  Trzy pstre tygrysy

  Autor: Cabrera Infante Guillermo

  Legendarna powieść kubańskiego pisarza – wreszcie po polsku!

  Bohaterem Trzech pstrych tygrysów jest miasto: Hawana. a ściślej – Hawana nocą. To niezwykły. nostalgiczny. ale też ironiczny. portret kubańskiej stolicy. jej knajp pełnych muzyki. gwaru i życia. pisany z oddalenia w czasie i przestrzeni. To zarazem powieść iskrząca się językową inwencją i humorem. sentymentalna i parodystyczna. wielki hołd dla literatury – kubańskiej i w ogóle. Wreszcie: to historie grupki zupełnie niezwykłych bohaterów. jak La Estrella. czarnoskóra. otyła śpiewaczka. Bustrofedón. dotknięty darem i przekleństwem lingwistycznych wygibasów. Arsenio Cué. Silvestre. Codac…

  Powieść stawiana w jednym rzędzie z Grą w klasyStu latami samotności czy Rozmową w Katedrze. wc

  :

  Cena:


  ISBN

  9788381176606: Wydawnictwo

  Format

  27.9: https://woblink.com/ebook/pozadanie-helen-hardt-lola-borecka-180238u

  Cena:


  Kobiety bez wstydu

  Autor: Orzechowski Witold

  Obdarzony magnetycznym wpływem na kobiety Piotr rzuca tymczasową pracę kelnera w Wiedniu i zdobywa dyplom kursu dla psychoanalityków. Otwiera w rodzinnym Krakowie gabinet psychoanalizy i mimo że brak mu doświadczenia. zdobywa ogromne powodzenie. prowadząc terapię tylko dla pań. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swoje najbardziej intymne sekrety. a on leczy je dość niekonwencjonalnie. Jego sypialnia przeżywa oblężenie. a porady. których udziela. powodują liczne zabawne sytuacje. I znów okazuje się. że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące. co niebezpieczne. A Piotr kocha kobiety i umie słuchać ich zwierzeń…

  Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

  Cena: 27.99  brom komiks, chyłka powtórka, julian korab-karpowicz, matematyka z kluczem klasa 6 kartkówki i prace klasowe pdf, zwiadowcy 2, książki online za darmo, kierunki świata ćwiczenia, miłada jędrysik, nagrody zajdla, własny pokój virginia woolf pdf, opowieści pielgrzyma audiobook, ester perel, tysiąc obsesji, joanna sarbiewska, forget me always, after książka pdf, playing the millionaire, hitler: narodziny zła, sprawdzian z przyrody klasa 4 dział 1…