ISBN

ISBN

9788328711372: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/vox-radoslaw-madejski-christina-dalcher-143696u

Cena:


ISBN

9788381374071: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/pit-cit-ryczalt-2019-podatki-cz-1-praca-zbiorowa-146303u

Cena:


Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień

Autor: Laura Ellen Anderson

Witajcie w Nokturnii po raz trzeci!

Amelka Kieł jest już dorastającą wampirzycą! Za kilka dni zaledwie na Dyniowym Pustkowiu odbędzie się całonocne przyjęcie z okazji jej jedenastych urodzin. Gości zjedzie się z pewnością niemało. Wszak Amelka wraz z Dyńką. Florką. Kostkiem i księciem Tadżinem dopiero co doprowadzili do sojuszu między Królestwami Mroku i Światła. a Świetliste i Mroczne Istoty nie są już wrogami. lecz przyjaciółmi.

Czy jednak nic nie zakłóci tak pięknie zapowiadającej się urodzinocki? Nie wiemy jak Wy. ale my obawiamy się trochę tytułowego Złodzieja Wspomnień…

Czy naszym bohaterom uda się ocalić i przywrócić wspomnienia mieszkańców Nokturnii? Przekonajcie się sami.

Wyda: Czarna Owca

Cena: 24.99


Czy mnie się wydaje. czy tu jest bardzo gorąco?

Autor: Charo Izquierdo

„Nie trzeba się bać menopauzy. Powinno się raczej – znając i kontrolując jej efekty – powitać ją i ugościć. Ty również możesz się tego nauczyć”.

Choć żyjemy w nowoczesnych czasach. temat menopauzy pozostaje jednym z największych tabu. Pokutują też stereotypy. że kobiety w tym czasie są:

w złym humorze

kapryśne

smutne

rozhisteryzowane

bezużyteczne

stare

stare

stareeeeee

Dość!

Charo i Laura – dwie świetne dziennikarki. obdarzone lekkim stylem – wyjaśniają wszystko. co powinnaś wiedzieć o menopauzie: od huśtawek hormonalnych i leczenia. przez dietę i wysiłek fizyczny. aż po sposoby na poprawienie sobie humoru i udany seks.

Pora. by każdy zrozumiał. że nic złego się z

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9krechowiecki anatomia pdf, boże igrzysko, sztuka minimalizmu pdf, koreański sekret kod rabatowy, audiobooki przygodowe, psychologia społeczna wojciszke, misiak mechanika, korbut farmakologia pdf, tomasz p. terlikowski, chyłka tom 8, marta guzowska książki, światu nie mamy czego zazdrościć, wydawnictwo naukowe uniwersytetu mikołaja kopernika, diduszko memy, dorota masłowska inni ludzie, książki promocje, umysł kruka…