:

:

Cena:


Midsommar – opowiadanie erotyczne

Autor: Slonawski Katja

Alicia i jej przyjaciel Alex świętują Midsommar na archipelagu wspólnie z nową dziewczyną Alexa – Sabine. W drodze na imprezę Alicia zaczyna patrzeć na swojego przyjaciela w zupełnie innym świetle. Fantazjuje o jego wyrzeźbionych mięśniach. które napierają na jej piersi… to takie zakazane. Takie brudne.

Na imprezie wszyscy są zadowoleni. a grupa wygląda na naprawdę zżytą. Każdy jest taki bezpośredni… czy Sabine nie spoufala się przypadkiem za bardzo? To świętowanie Midsommar będzie wypełnione niespodziankami. których Alicia długo nie zapomni.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Mistrzyni swojego życia

Autor: Kinga Bogdańska

MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA. ŻONGLUJĄCA MATKA to pierwsza tak kompleksowa książka na polskim rynku o odkryciu siebie. poukładaniu swoich ról. uporządkowaniu przeszłości oraz zaprojektowaniu upragnionej przyszłości.

Dla kogo jest ta książka?

 

Jeśli uważasz. że:

 • pełnisz wiele ról w życiu. ale większość Cię nie satysfakcjonuje.
 • jesteś zmęczona realizowaniem czyiś oczekiwań i potrzeb.
 • uważasz. ze nie zasługujesz w życiu na nic lepszego.
 • czujesz się źle Sama z Sobą.
 • chciałabyś więcej od życia. ale nie wiesz jak.
 • Twoja trudna przeszłość mocno wpływa na Twoją teraźniejszość

Przeczytaj tę książkę!

 

Dzięki tej książce i wykonanym w niej zadaniom:

 • Zaczniesz doceniać Siebie taką

  Wydawnictwo: Avia Artis

  Cena: 22.49


  Wybór Cecilie – opowiadanie erotyczne

  Autor: Bech Camille

  ‚– Jesteś niesamowita – powiedział. padając wycieńczony u jej boku.

  Było wspaniale. ale nim mu odpowiedziała. z trudem przełknęła ślinę. Myśl o Tomie nie chciała jej opuścić. Przez cały czas. gdy się kochali. fantazja o nim wielokrotnie pojawiła się w jej głowie. Przerażało ją to. że tak na nią działał i że nie była w stanie nad tym zapanować. Wiedziała też. że im częściej będzie go odwiedzać. tym bardziej się to nasili.’

  Cecilie jest młodą aktorką. która po powrocie z Nowego Jorku zaczyna budować w Kopenhadze swoją karierę i swój nowy świat. W końcu jest naprawdę szczęśliwa. Ukochany mężczyzna daje jej wszystko. czego zawsze pragnęła. a ich udany pod każdym względem związek to wymarzona relacja na całe życie. Pewnego dnia Cecilie prosi znanego aktora w

  :

  Cena:


  W kąpieli z panią Nilsen – opowiadanie erotyczne

  Autor: Bech Camille

  Namiętność nie zna wieku i ograniczeń…

  Wydaje się. że to historia jak każda inna. Jest rok 1989. Kim ma dwadzieścia lat i pracuje jako murarz. Kiedy stawia się w domu pani Nielsen. nie ma pojęcia jak bardzo zmieni jego życie ta kobieta. Bogata. seksowna. dojrzała czterdziestodwulatka.

  Czuł. że wyraźnie go uwodziła. a jego nieśmiałość i brak doświadczenia bardzo ją do tego zachęcały. Wiedział. że jest dużo starsza od niego. Wiedział również. że jest mężatką. ale każda noc spędzona z nią budziła w nim prawdziwego mężczyznę. Wprowadziła go w tajniki seksualnej przyjemności. które nigdy wcześniej nie zaznał.

  To nie był tylko seks… Wiedział o tym. nawet wtedy. gdy sam był już dużo starszy.

  Wydawnictwo: Saga Egmont

  Cena:


  Noc zakochanych – opowiadanie erotyczne

  Autor: Slonawski Katja

  Sposób. w jaki Stefan na nią patrzył. wydawał się prowokujący. jakby ją sprawdzał. Postanowiła przeprowadzić test. Nie czekając. aż minie jej odwaga. podeszła szybko do niego. chwyciła za brzeg koszuli i pocałowała go. W pierwszej chwili drgnął. ale potem rozluźnił się i odpowiedział mocnym. pełnym pocałunkiem z języczkiem.

  Noc zakochanych to opowiadanie erotyczne o zakazanej fascynacji. On jest przystojnym. starszym nauczycielem na uniwersytecie i do tego znanym pisarzem. a ona jego studentką. której brakuje wiary w siebie. Szybko staje się jasne. że narastającego między nimi napięcia nie da się powstrzymać i wszystko jest tylko kwestią czasu. Moa jednak nie do końca wie. jak ma odczytywać sygnały. które otrzymuje w walentynki od swojego wielbiciela…

  Wyda: https://woblink.com/ebook/czas-przed-smiercia-czesc-1-jesper-bugge-kold-199805u

  Cena:  dziewczyny z danbury pdf, redakcja merytoryczna, thrawn, kryształy czasu pdf, kpa komentarz pdf, opinie.mobi, ferante, zabójstwo przy rue morgue, melchior wańkowicz rodzina, wasteland 2 solucja, iwona skrzypczak, wysoko wrażliwi pdf chomikuj, klątwa neferet, heczko mikrobiologia dla pielęgniarek pdf, inne piesni, społeczna psychologia rozwoju…