Po trochu

Po trochu

Autor: Weronika Gogola

Najlepsze historie z życia zawsze opowiada się po trochu. po kawałku. Ktoś coś zapamiętał i z tej pamięci rodzą się najpiękniejsze opowieści. Zupełnie tak. jakby siąść z przyjacielem i zacząć rozmowę: o sobie. o dzieciństwie na wsi. o Mamie. a jeszcze bardziej o Tacie. o wujkach. ciotkach. kuzynach. W takich chwilach chodzi o to. by mówić najprościej – bez zadęcia. bez patosu. bez wstydu: o pierwszych widzianych pożarach. o stratach. które przygotowują nas na kolejne odejścia. o czarach. o sikaniu na stojąco. o wsi. o „fuszkach życia”. o tym. że Mama mogłaby być Stingiem. ale jej się nie chce.

 

I właśnie tak. jak w zwykłym życiu. o najważniejszych sprawach. i o tych całkiem zwyczajnych. które zna każdy – Weronika Gogola opowiada w Po trochu.

 

To jest pełna życia

32.99: https://woblink.com/ebook/bilans-krzywd-dariusz-kalinski-134107u

Cena:


Kod otyłości. Sekrety utraty wagi

Autor: Jason Fung

Dzięki tej książce poznasz przyczyny powstania epidemii otyłości i zrozumiesz dlaczego nasze dotychczasowe starania. aby jej zaradzić były skazane na porażkę. Autor prezentuje najnowsze wyniki badań nad odżywianiem i dostarcza praktycznych porad. które pomogą w schudnięciu oraz w wyeliminowaniu cukrzycy typu 2. Poznasz pięciostopniowy program terapii zmierzającej do wyeliminowania otyłości poprzez odzyskanie równowagi hormonalnej we krwi bogatej w insulinę. Dowiesz się dlaczego diety nie działają i poznasz wytyczne. które obejmują zmniejszenie ilości cukru i rafinowanych ziaren oraz dodanie zdrowego tłuszczu i błonnika. Okresowy post także jest skutecznym sposobem na pozbycie się insulinooporności bez negatywnych efektów diet niskokalorycznych.Koniec z nadwagą i cukrzycą.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.49


Chińczyk

Autor: Aleksander Majewski

Jeszcze żaden polski gangster nie odważył się na tak szczerą spowiedź. W tej historii nie ma jednak fałszywej skruchy. a ocena faktów jest pozostawiona czytelnikom. Duet Maringe-Majewski unika taniego moralizatorstwa i kreślenia czarno-białej rzeczywistości. Książka wybebesza emocjonalnie.

„Byłem polskim królem narkotyków. Czułem się panem życia. Od śmierci umywałem ręce”.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 26.99


Nie jesteśmy uchodźcami

Autor: Agus Morales

Największy kryzys uchodźczy od czasów II wojny światowej

Ulet – piętnastoletni Somalijczyk dostał się wreszcie na łódź z innymi uchodźcami. Był sam – bez rodziny i przyjaciół. Podróżujący z nim Somalijczycy wiedzieli. że w Libii był więziony. torturowany i głodzony. To nieprawdopodobne. że udało mu się dotrzeć do Europy. Gdy łódź zbliżała się do wybrzeży Włoch. Ulet obserwował ruch fal i majaczącą na horyzoncie ziemię. Wtedy stracił przytomność. Mimo półgodzinnej reanimacji nie udało się go uratować – zmarł na obrzęk płuc. Gdyby zmarł w Libii. nikt by o tym nie usłyszał.

W 2015 roku państwa członkowskie Unii Europejskie otrzymały ponad dwukrotnie więcej wniosków o azyl. niż rok wcześniej. Najwięcej imigrantów przybywało z Syrii. Afganistanu

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Morderstwa w Somerset

Autor: Anthony Horowitz

Mroczna podróż w świat kryminału łącząca to. co najlepsze w klasycznej i współczesnej literaturze sensacyjnej.

JEDEN DAM ZA SMUTEK. ZA RADOŚĆ MOŻE DWA.

Susan Ryeland. redaktorka londyńskiego wydawnictwa. otrzymuje wydruk najnowszej powieści autora cyklu bestsellerowych kryminałów.

TRZY DAM ZA DZIEWCZYNĘ. CZTERY ZA CHŁOPAKA.

Wszystko jest jak trzeba – spokojna wieś. ofiary zbrodni. prywatny detektyw – tyle że wcale nie o to chodzi.

KTO DA PIĘĆ ZA SREBRO? KTO SZEŚĆ ZA ZŁOTO DA?

Bo sednem tej historii jest coś zupełnie innego. niż się wydaje.

I SIEDEM ZA TAJEMNICĘ. O KTÓREJ CICHO-SZA!

Susan od lat współpracuje z Alanem Conwayem. Czytelnicy uwielbiają stworzoną przez niego postać prywatnego detektywa Atticusa Pünda.

Najnowsza powieść z cyklu – historia morderstwa popełnionego w wiejskiej rezydencji Pye Hall – nie jest jednak tym. czym się wydaje. Owszem. są w niej ofiary i intrygująca kolekcja podejrzanych. ale to tylko pozory. na stronach powieści ukryta jest bowiem zgoła odmienna intryga: jak najbardziej realna historia zazdrości. chciwości. bezlitosnej ambicji i… morderstwa.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


ISBN

9788380322707: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/agonia-kapusta-pawel-134111u

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo M: Format

6947

https://woblink.com/product-publication/download/6947/epub: 1

Cena:sprawdzian z biologii klasa 8 genetyka, romantyczne postrzeganie natury, twoje kompetentne dziecko pdf, julian rok, wielka gilly online, tajemnica z auschwitz, znajdź mnie andre aciman, metoda holzera, sztuczna inteligencja pdf, podręcznik do samodzielnej nauki księgowania, marek łaziński, virgilia sapieha, sprawdziany klasa 3 matematyka, ostatnia powieść dostojewskiego, hudzik…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin