FOX

FOX

Autor: Frederick Forsyth

A jeśli najgroźniejszą bronią na świecie jest chłopak o niewyobrażalnie błyskotliwym umyśle. który potrafi przechytrzyć wykwalifikowane służby bezpieczeństwa. przejąć kontrolę nad uzbrojeniem i sprawić. by przeciwko mocarstwom obróciła się ich własna broń?

Adriana Westona budzi w nocy telefon z kancelarii premiera. Wieści są szokujące: Pentagon. NSA i CIA zostały równocześnie zhakowane przez nieznanego sprawcę posługującego się pseudonimem FOX. który z łatwością obszedł najwymyślniejsze systemy zabezpieczające. Hakerem okazał się siedemnastoletni Brytyjczyk. Luke Jennings. Chłopak nie ma kryminalnej przeszłości. dysponuje za to genialnym umysłem.

Ekstradycja nastolatka do Stanów wydaje się nieunikniona. lecz Weston wpada na lepszy pomysł: Jeśli Luke może zrobić to nam. to co może zr

17.4: https://woblink.com/ebook/moje-poszukiwania-absolutow-paul-tillich-marcin-leszczynski-33624u

Cena:


Jak żyć bez lęku

Autor: Tanya J. Peterson

Lęk i niepokój mogą nas osaczać. zniechęcać do działania i ograniczać nasze decyzje. Kiedy natrętne myśli i rozedrgane emocje zyskują nad nami kontrolę. często nie umiemy sobie z nimi poradzić.

Książka prezentuje plan. który pomoże Ci uwolnić się od pułapki. jaką jest życie w ciągłym napięciu.

Dzięki poradnikowi zyskasz m.in.:

· praktyczne ćwiczenia. aby powstrzymać lęk przed życiem

· narzędzia do pokonania lęku w twoich związkach

· kontrolę nad twoimi codziennymi zmartwieniami

· ulgę w nadmiernym rozmyślaniu

· skuteczne sposoby radzenia sobie z lękiem w pracy lub w szkole

· porady. które pomogą ci odzyskać kontrolę nad życiem

Przestań walczyć z lękiem i podejmij skuteczne działania. by żyć autentycznie. Wykorzystaj metody zaw

37.99: https://woblink.com/ebook/sharon-tate-alisa-statman-brie-tate-160673u

Cena: Brie Tate


Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Autor: św. Ludwik Maria Grignion

Wszystko dla Jezusa przez Maryję!

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to najsłynniejsze dzieło intrygującego świętego i kapłana Ludwika Marii Grigniona de Montfort. stanowiące wyraz jego oddania w dobrowolną niewolę Matce Bożej. Wielokrotna lektura tej książki pozwala odkrywać na nowo jej bogatą treść oraz głębię myśli autora. Kilkadziesiąt razy wydawana w samej Francji i przetłumaczona na wiele języków. stała się jedną z najbardziej poczytnych książek religijnych XX wieku. Kształtowała pobożność maryjną wielu pokoleń. w tym wielkich świętych. między innymi Jana Pawła II czy Maksymiliana M. Kolbego. To właśnie za sprawą lektury tego dzieła Karol Wojtyła uczynił zawołaniem swojego życia najpiękniejsze hasło zawierzenia: Totus Tuus.

Seria „Perły Duchowości” zainicjowana przez Wydawnictwo Esprit to zbiór klasycznych tekstów w nowych przystępnych tłumaczeniach.

Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673–1716) – francuski święty Kościoła katolickiego. jezuita. Słynął z wielkiego misyjnego zapału. przez który był wielokrotnie prześladowany. Świadek wielu cudów. szczególnie związany z Matką Bożą; doświadczał wewnętrznych objawień. Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to najsłynniejsze dzieło św. Ludwika. które zostało odkryte wiele lat po jego śmierci. zgodnie zresztą z zapowiedzią samego autora. Przewidział on. że Szatan uczyni wszystko. by ukryć je przed światem. Traktat…. zaakceptowany najpierw przez papieża. szybko zyskał światową sławę. stając się jedną z najpopularniejszych książek religijnych.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 20.9


Świsty i pomruki

Autor: Lechosław Herz

Partner wydania: Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem

Magii Tatr ulegnie każdy. kto spojrzy na górskie szczyty. ale żeby znaleźć się w gronie prawdziwie wtajemniczonych. trzeba umieć patrzeć tak jak autor tej książki. Wtedy można zobaczyć pluszcza korduska. pomurnika. płochacza. krzyżodzioba. orła szybującego nad granią. świstaki i kozice. Usłyszeć głuszca czy jelenia na rykowisku. A u podnóża skalistych szczytów. tam gdzie rozciągają się lasy. trafić do matecznika. w którym żyje niedźwiedź. Przekonać się. że nie taki wilk straszny. za to człowiek owszem. Bo Tatry. wieczne i wielkie. raj dla tych. co rozumieją i szanują piękno przyrody. są bardzo poważnie zagrożone. Dlatego w granicach Parku Narodowego utworzono liczne obszary rezerwatów ścisłych. do których wstęp mają tylko nieliczni. Wśród nich jest Lechosław Herz. a co widział tam. gdzie zwykły śmiertelnik wejść nie ma prawa. opisał w tej książce. I jeszcze. jak to drzewiej w Tatrach bywało i jak jest teraz. I jak kłusownik stał się obrońcą tatrzańskiej przyrody. I jakie cuda dzieją się na oczach turystów. nawet gdy tego nie widzą.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 33.9piekielny układ sivar doci, język niemiecki effekt 1, arystoteles pdf, womanizer katy evans pdf, nelli artienwicz, save me mona kasten pdf, world of warcraft: arthas. przebudzenie króla lisza, zbyt inteligentni żeby żyć szczęśliwie, netwars pl, maciej wilk, gdzie jest bernadette, schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, drzewo do samego nieba audiobook, udar mózgu książki, teoria dyskursu, darmowe książki na kindle, pawlikowska ksiazki, norblin malarz, zofia nurowska, pij mleko będziesz chory, samantha shannon czas żniw, urodzona bogini, marek twain, córka lasu, okultystyczne źródła nazizmu…