Kot. który zgubił dom

Kot. który zgubił dom

Autor: Ewa Nowak

Poznaj historię kota Kunkusha. która wydarzyła się naprawdę! Kunkush wraz z opiekującą się nim rodziną musiał uciekać do Europy z owładniętego wojną Iraku. W trakcie wędrówki kot niespodziewanie się zagubił. Na szczęście to nie koniec tej opowieści. Mimo smutnych okoliczności można liczyć na szczęśliwe zakończenie!

‚Kot. który zgubił dom’ to książka z serii ‚Poczytaj ze mną’. skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być doskonałym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Hania Humorek. Tydzień na opak

Autor: Megan McDonald

O tym. że Hania Humorek ma swoje humorki wiedzą wszyscy. Dlatego. kiedy w szkole ogłoszony zostaje Dzień na Opak. dziewczynka przyjmuje go jako wyzwanie i postanawia być dla wszystkich bardzo miła! I w tym postanowieniu chce wytrwać cały tydzień… Czy jej się to uda?

To trudne. ponieważ nikt z przyjaciół nie poznaje Hani. Może więc nie warto być w życiu grzecznym?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Nad Niemnem

Autor: Eliza Orzeszkowa

Justyna Orzelska jest piękną. lecz ubogą szlachcianką. zamieszkującą dworek w Korczynie. Gdy jej bogaty kuzyn. Zygmunt Korczyński odrzuca miłość dziewczyny. ta stopniowo zakochuje się w Janie Bohatyrowiczu. Nowy wybranek. choć pochodzi z niższej warstwy społecznej. urzeka dziewczynę opowieściami o przodkach. walczących w powstaniu styczniowym i rozbudza w niej ducha patriotyzmu.

„Nad Niemnem’ to powieść realistyczna. Orzeszkowa z jednej strony prezentuje życie dworu. dworków i zaścianka szlacheckiego w II połowie XIX wieku. w okolicy kreślonej biegiem rzeki Niemen. Z drugiej strony przedstawia sytuację i postawy Polaków po powstaniu styczniowym. Bohaterowie przez kultywowanie tradycyjnych wartości dbają o zachowanie polskiej tożsamości. Mieszkańcy Kresów żyją nie tylko w świecie historii. ale ró

9.99: https://woblink.com/ebook/maurizio-kot-w-okularach-katarzyna-kozlowska-199626u

Cena:


Mój Pan woła na mnie Pies – O psie Marszałka Piłsudskiego

Autor: Jan Ołdakowski

Pies – takie imię psu mógł nadać tylko Marszałek Piłsudski! Poznaj zabawną. detektywistyczną historię sprzed stu lat. opowiadaną z perspektywy tytułowego czworonoga. Wszystkie wydarzenia od razu nabierają nowych barw. Twórcą opowieści jest Jan Ołdakowski – wieloletni dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego i ojciec trójki dzieci. Z humorem i lekkością opowiada o życiu Józefa Piłsudskiego. Uzupełnieniem tekstu są piękne ilustracje Doroty Łoskot-Cichockiej.

‚Mój Pan woła na mnie Pies. O psie Marszałka Piłsudskiego’ należy do wyjątkowej serii ‚Czytam sobie z kotylionem’. która została wydana z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Bohaterami są postacie historyczne. które w ciągu ubiegłych 100 lat szczególnie zasłużyły się

4.99: https://woblink.com/ebook/krol-gromoryk-i-niewidzialna-kukulka-wojciech-widlak-199606u

Cena:


Los Elfów 3: Poszukiwacze zaginionych grobowców

Autor: Gotthardt Peter

Gdzieś w podziemnym świecie Elfów Olbrzymich znajduje się gałązka. która może pomóc elfom w pokonaniu króla Dumy. Nikt jednak nie wie. gdzie jej szukać. Grupa śmiałków. w tym brat Jarzębiny. Jeżynek. pod przywództwem Kristal. ich kuzynki. wyrusza w drogę. aby ją odnaleźć. Czy uda im się do niej dotrzeć. zanim będzie za późno? ‚Poszukiwacze zaginionych grobowców’ to trzecia z czterech książek z serii ‚Los Elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Fredek i koło fortuny

Autor: Zofia Stanecka

Cześć! Nazywam się Fryderyk Epsilon Dwudziesty. ale możecie mówić mi Fredek! Przybyłem na Ziemię z najbardziej uporządkowanej planecie w kosmosie – Pedanterii. Poznałem tutaj wspaniałych przyjaciół – Jagodę i jej braci. Właśnie trwają wakacje. ale moi wspaniali przyjaciele postanowili pomóc mi w naprawie mojego gwiezdnego ścigacza. Chcesz zobaczyć. jak nam pójdzie? Na pewno będzie ciekawie. a ja dowiem się jeszcze więcej interesujących rzeczy o mieszkańcach Ziemi!

‚Fredek i koło fortuny’ to książka z serii ‚Czytam i główkuję’ z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 5-7 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wra

4.99: https://woblink.com/ebook/fredek-i-jeden-do-pary-zofia-stanecka-199687u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/199714/epub

1:

:

Cena:


Król Gromoryk i jajko na miękko

Autor: Wojciech Widłak

Król Gromoryk jest niezwykłym władcą. który nieustannie przyciąga kłopoty! Jego niesamowite przygody ekscytują i naprawdę skłaniają do myślenia. Poziom 1 serii ‚Liczę sobie!’ przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przez zabawę i proste zadania przygotowuje dzieci do nauki matematyki w szkole. Postać króla Gromoryka stworzył znany autor książek dla dzieci Wojciech Widłak. Dzięki podróży po tajemniczym królestwie przekonasz się. jak ciekawe może być matematyczne spojrzenie na świat!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


:

:

Cena: 3.99ebooki pdf, susan cain ciszej proszę pdf, pryncypia medycyny rodzinnej, my z jedwabnego, pojutrze książka, joanna jodełka, co u pana słychać pdf, lektura kubuś puchatek, david icke największy sekret pdf, serca ciemności, jak rozmawiać z psem, ars armandi, kto zabrał mój ser wnioski, ten dzień pdf za darmo, dieta sirtfood pdf…