Bezwład. Trylogia oporu. Tom 2

Bezwład. Trylogia oporu. Tom 2

Autor: Louise Boije af Gennäs

Sarę wciąż nawiedzają koszmary. Zdecydowała się zostać w Sztokholmie mimo tego. że jesień w tym mieście przepełniona była dziwnymi i traumatycznymi wydarzeniami. Teraz musi być czujna bardziej. niż kiedykolwiek.

Wciąż jednak prześladuje ją uczucie. że nikomu nie może zaufać. Dręczą ją pytania. na które nie potrafi znaleźć odpowiedzi. Coraz więcej osób z jej otoczenia ginie. Sara musi rozwikłać zagadkę. zanim oprawcy dotrą do jej rodziny.

Może jednak odpowiedzi nie trzeba szukać. a same się znajdą? Bezwład może się okazać kluczem… W końcu dobry myśliwy musi do perfekcji opanować sztukę udawania martwego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


ISBN

9788365624772: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/bog-wygnany-ateizm-i-jego-wspolczesne-oblicza-andrzej-ks-zwolinski-125405u

Cena:


SPEED bez granic w cyfrowym świecie

Autor: dr ALEKSANDER PONIEWIERSKI

SPEED bez granic w cyfrowym świecie

W ciągu ostatnich 250 lat zaszły zmiany. które przeobraziły życie ludzkości. Nigdy wcześniej nie nastąpił tak dynamiczny rozwój. W tym czasie zmieniło się absolutnie wszystko: nasza praca. życie prywatne. relacje z innymi. a także nasze zachowania czy szybkość z jaką się uczymy.

Rozwój najważniejszych dziedzin życia napędzają innowacje. Podnoszą do potęgi wydajność człowieka w każdej aktywności. Nowe wynalazki znajdują zastosowanie ponieważ zaspokajają coraz szerszy wachlarz naszych potrzeb. Niektóre wręcz wprost je kreują. To sprawia. że kolejne etapy rozwoju ludzkości następują coraz szybciej.

To właśnie nazywamy zjawiskiem SPEED. Miało ono swój p

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788324075416: Wydawnictwo

Format

34.99: https://w

Cena:emergency: fighters for life, siła nawyku charles duhigg pdf, richard rohr książki, kickster motoznawca, danuta dobrowolska, uczta dla wron sieć spisków pdf, philip zimbardo efekt lucyfera, świat zofii książka, życie od nowa, mniejszości narodowe ii rp, streszczenie granica, wspomnienie bumeranga chwyty, śródziemie cień mordoru poradnik, aleksandra jurkowska, proroctwo królowej saby…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin