ISBN

ISBN

9788378895626: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/sulla-ostatni-republikanin-keaveney-arthur-175380u

Cena:


Bez litości i przebaczenia

Autor: Mariusz Leszczyński

Seria brutalnych zabójstw kobiet zdaje się nie mieć końca. Prowadzone przez detektywa Cane’a śledztwo utknęło w martwym punkcie. a ofiar wciąż przybywa. Nieoczekiwanie sprawa nabiera tempa. gdy kilkuletni chłopiec. Jon Belly. znika bez śladu. a do byłego agenta DEA. Jona Miltona. dociera niezwykła przesyłka.

Co wspólnego z morderstwami ma jeden z nowojorskich policjantów. Jeremy Robertson? Czy uda się uratować chłopca? Jak bardzo musi nienawidzić kobiet człowiek. który torturuje je w tak okrutny sposób?

Wkrótce okaże się. że w tej rozgrywce nie ma wygranych. a detektyw Cane musi jak najszybciej oddzielić wrogów od przyjaciół. Czas zdecydowanie nie gra z nim w jednej drużynie…

„Bez litości i przebaczenia” to trzymający w napięc

:

Cena:


ISBN

9788381195539: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/spelniona-milosc-magda-kaczmarczyk-175816u

Cena:


Barwy polskości czyli życie burzliwe Tadeusza Bułharyna

Autor: Głuszkowski Piotr

Tadeusz Bułharyn to jedna z kluczowych postaci pozwalających zrozumieć polsko-rosyjskie stosunki w I poł. XIX w. oraz dynamikę rozwoju literatury rosyjskiej w okresie od kongresu wiedeńskiego do wojny krymskiej. Służył najpierw w armii rosyjskiej. później zaś wspólnie z Napoleonem walczył przeciw Rosjanom. W obu armiach został odznaczony za męstwo. W 1819 r. osiadł w Petersburgu. gdzie w ciągu dziesięciu lat został uznany za najpoczytniejszego pisarza w Rosji. Współpracował z III oddziałem. wydawał najpopularniejszą gazetę w Cesarstwie Rosyjskim – „Siewiernają Pczełę”.

Jest to pierwsza biografia Tadeusza Bułharyna. mimo iż w ciągu ostatnich 25 lat napisano o nim 400 artykułów. a dotyczące go źródła są publikowane od blisko 150 lat. Książka wyjaśnia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


Niemiecka sztuka wojenna w czasach Mieszka I

Autor: David S. Bachrach

Niewątpliwie obecnie w Polsce z coraz większym zainteresowaniem spotyka się historia wojskowości. Niegdyś ograniczona właściwie do kręgów wojskowych. niosła ze sobą pewien wymiar czysto praktyczny – stanowiła element wykształcenia zawodowych żołnierzy. Obecnie w coraz większym stopniu staje się obiektem zainteresowania także ze strony zwykłych osób. po prostu zaciekawionych dziejami. stąd może też coraz większa ilość monografii naukowych. prac przyczynkarskich. wreszcie książek popularnonaukowych.

Szczególnym zainteresowaniem tak czytelników. jak i badaczy. cieszy się w Polsce wczesne średniowiecze. szczególnie X w.. okres kształtowania się naszej państwowości. Jednym z wiodących kierunków studiów nad początkami Polski są badania sił zbrojnych pierwszych Pi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 19.99


Franciszek I Walezjus

Autor: Hackett Francis

Jedna z najlepszych biografii Franciszka I Walezjusza napisana przez mistrza tego gatunku Francisa Hacketta. Barwna postać Walezjusza. jego burzliwe życie i panowanie odmalowane zostały we wnikliwy. wciągający i literacko doskonały sposób.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99niedenerwuj, pościg elle kennedy pdf doci, woblink.pl, współpraca policji ze strażą graniczną, owsiak finanse, strategia niebieskiego oceanu, chryzmon, sieci widma, ewangelia z komentarzem na każdy dzień, viveca sten, ojciec chrzestny słuchowisko, wydawnictwo znak nowości, magdalena surowiec, nauczyciel etyki, kolorowanka bingo i rolly, pionek kuźmińscy, suka smieje sie ostatnia, boski lekarz, gleboznawstwo pdf, andrzej więckowski książka, konwenans konstytucyjny…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin