ISBN

ISBN

9788365506290: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/polaczeni-uwolnij-mnie-laurelin-paige-23934u

Cena:


Koniec świata nr 13

Autor: Katarzyna Ryrych

Dwunastoletnia Sabina żałuje. że nie mieszka w bloku jak wszyscy. a jej tata nie jest elektrykiem. Jednak kamienica na Końcu świata numer 13 to jej dom. Jak się okazuje – absolutnie wyjątkowy! To pachnąca sztuką i cyganerią przyjazna przystań dla znajomych artystów. to dźwięki tanga. to kolorowe ptaki cudaki.

Sabina powoli zaczyna dostrzegać. że artystyczna rodzina to najpiękniejsze. co mogło się jej przytrafić w życiu. Podobnie jak pierwsza wakacyjna praca i nowy przyjaciel na dobre i na złe. Dziewczyna czuje w kościach. że idzie nowe. Niektórzy nazywają to „dorastaniem”.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Xavier Cold

Autor: Michelle A. Valentine

Kontynuacja fenomenalnej historii Xaviera i Anny!

Gdy podczas pojedynku Xavier stracił nad sobą kontrolę. postawił na szali wszystko. na co tak ciężko pracował. Teraz może nie tylko zrujnować swoją karierę. lecz także stracić kobietę. którą kocha.

Z całych sił pragnie ocalić związek z Anną i jednocześnie pozostać na ringu.

Anna po ostatnich wydarzeniach desperacko próbuje uratować mężczyznę. który zdobył jej serce. W tym celu będzie musiała zapomnieć o strachu i znaleźć w sobie odwagę. żeby pomóc ukochanemu.

Xaviera czeka najtrudniejszy pojedynek w jego życiu. Tym razem przeciwnikami będą demony z przeszłości tak mrocznej. że Anna nie potrafiłaby jej sobie wyobrazić. nawet gdyby chciała.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena:kukuryku na ręczniku, autor robinson crusoe, test osobowości id16, przeciwko pax sovietica, medaliony pdf free, kryminalne historie, michał dąbrowski transgresja, harlequin chomikuj 2019 nowe, zawsze bede przy tobie, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie audiobook, karl ove, wszystko jest względne 14 mrocznych opowieści, darmowe e-booki, obsesja doskonałości dawid piątkowski, książę szaranek, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla szkoły podstawowej, nlp ksiazka, echo z otchłani chomikuj, woblink logowanie…