https://woblink.com/ebook/kartki-z-dziennika-chwin-stefan-148276u

https://woblink.com/ebook/kartki-z-dziennika-chwin-stefan-148276u

https://woblink.com/product-publication/download/148276/epub: 1

:

Cena:


Nauczyciel

Autor: Ziętarska Agnieszka

Spokój zniknął. pozostawiając po sobie zwątpienie.

Trwają poszukiwania. a czas ucieka w zastraszającym tempie. zmniejszając ilość mocy z każdą chwilą. Flora oraz Felis świadomie rozpoczęli niebezpieczną grę. w której stawką jest ich wspólna przyszłość. Los nie jest jednak zbyt łaskawy i wciąż stawia przed nimi kolejne przeszkody. Czasu jest coraz mniej. a Przewodnicy zaczynają działać. Najważniejszy jest bowiem ład oraz posłuszeństwo wśród Niezmiennych. Nie cofną się przed niczym. by zachować władzę.

Czy Flora oraz Felis wraz z przyjaciółmi odnajdą sposób na zmianę przeznaczenia? Czy miłość naprawdę może odegnać mrok spowijający tych. którzy władają mocą?

Wydawnictwo: Dlaczemu

Cena: 24.6


Pierwszy taniec z księciem

Autor: Annie West

Cat Dubois zgodziła się podczas przyjęcia udawać swoją bliźniaczo podobną przyrodnią siostrę. księżniczkę Amelie. To dla Cat trudne zadanie. Nie wychowała się w pałacu. nie nawykła do noszenia sukienek i obcasów. Nie to jednak okazało się największym wyzwaniem. Nie wiedziała. że gościem honorowym na przyjęciu będzie najprzystojniejszy mężczyzna. jakiego w życiu spotkała. książę Alex. I że ona – jako Amelie – ma się z nim zaręczyć…

 

Druga część miniserii ukaże się w lipcu.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wydawnictwo

Literatura: Format

154048

https://woblink.com/product-publication/download/154048/epub: 1

Cena:


ISBN

9788389859907: Wydawnictwo

Format

29.4: https://woblink.com/ebook/srebrzysko-chwin-stefan-148280u

Cena:


Krótka historia pewnego żartu

Autor: Chwin Stefan

Chwilami nostalgiczna. chwilami żartobliwa opowieść o spotkaniu kilkuletniego chłopca z demonami XX wieku. rozgrywająca się w scenerii powojennego Gdańska. Życie w poniemieckim „mieście wrogów” staje się dla bohatera duchowym wyzwaniem. spotkaniem z niepokojącą zagadką piękna i zła. wtajemniczeniem w urodę rzeczy naznaczonych piętnem obcości. przygodą młodej duszy uwodzonej przez nowoczesne ideologie.

Lektura ważna nie tylko dla tych. którzy są ciekawi. w jakich okolicznościach duchowych i historycznych zrodził się artystyczny zamysł Hanemanna.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Tytuł

Cena: 33.6matematyka egzamin gimnazjalny powtórzenie, joanna jurgała-jureczka, psychopaci w firmie, ebook english, szymon petlura, katarzyna puzyńska więcej czerwieni, słowa światłości audiobook, rozwiń swoją wyobraźnię, kwestia ceny miłoszewski ebook, włodzisław, podróże makłowicza, okresl jaki problem podejmuje aleksander główczewski, rodzina w kryzysie, zagrożenie terrorystyczne, pieśń o spustoszeniu podola motywy, postępowanie administracyjne podręcznik pdf, mroczna wieża vii: mroczna wieża, bunt rojstów…