W co wierzą Polacy?

W co wierzą Polacy?

Autor: Kwaśniewski Tomasz

Co siódmy Polak odwiedził wróżkę. ponad połowa czyta horoskopy. a jeden na sześciu jest przywiązany do magicznego amuletu. W internecie z łatwością możemy znaleźć oferty magicznych rytuałów: zapewniających rzucenie palenia. wypędzanie złych duchów z mieszkania. a nawet rzucenia klątwy.

Tomasz Kwaśniewski. nagradzany reporter. w tej książce po raz pierwszy ujawnia ukryte wierzenia Polaków. Sprawdza. jak to możliwe. że w XXI wieku w nowoczesnym kraju nad Wisłą ludzie wciąż korzystają z usług wróżek i jasnowidzów. leczą się u guślarek i szeptuch. piją miłosne napary i zaczarowaną wodę? Dlaczego tak wiele osób szuka pomocy u egzorcystów?

By to zrozumieć. autor ruszył śladem osób zajmujących się magią. był w ich gabinetach i domach. Zadał pytania. kt

:

Cena:


ISBN

9788379618484: Wydawnictwo

Format

27.99: https:/

Cena: 7.99


Mężczyzna z tuszem na dłoni

Autor: Monika Joanna Cieluch

Hania. Jakub i Olly tuż po ukończeniu szkoły średniej postanowili wyjechać do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Los rozdał im sprzyjające karty. Jakub już pierwszego dnia zatrudnił się w renomowanym salonie tatuażu. a Hania i Olly rozpoczęli studia. Nieoczekiwany splot wydarzeń niszczy wieloletnią relację. a drogi trojga przyjaciół rozchodzą się gwałtownie.

Po dwunastu latach spotykają się ponownie i Kuba dowiaduje się. że kobieta. której nigdy nie przestał kochać. planuje ślub z innym. Zdesperowany postanawia podjąć jeszcze jedną próbę. by odzyskać Hanię. Proponuję jej wspólne spędzenie pięciu dni. podczas których zamierza udowodnić Hani. że to właśnie nim smakuje jej szczęście.

Czy Jakubowi uda się odzyskać serce ukochan

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 34.4kochanki hitlera, world of warcraft: arthas. przebudzenie króla lisza, zmieniając siebie zmieniamy świat, daniel dennett książki, przyczyny i skutki wielkiego kryzysu gospodarczego, mój torin pdf, pediatria obuchowicz, marcin ryszkiewicz, b.a. paris książki, krzyżówki przyrodnicze, operetka gombrowicza, oko pustyni, książka muminki…